Reklama

Konkurs: "Doktor Quinn" powraca na ekrany!

Dr Michaela Quinn ponownie zagościła na naszych ekranach! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was specjalny konkurs...


Reklama

Dr Quinn, kobieta o liberalnych poglądach i medycznym wykształceniu zdobytym w Bostonie, zjawia się w małym miasteczku w Colorado Springs. Tu trafia na mur tradycyjnej kultury i ponurej rzeczywistości, gdzie ludzie są tak surowi jak tamtejszy klimat. Michaelę różni od nich wszystko; od stylu ubierania się po akcent. Czy silna wola i upór pomogą pani doktor stawić wyzwanie Dzikiemu Zachodowi końca lat 60. XIX wieku i zdobyć przychylność jego mieszkańców?

Od poniedziałki do piątku o godz. 18.00 (powtórka następnego dnia o godz. 9.00 i 14.00) fani serialu Doktor Quinn, będą mogli śledzić losy odważnej lekarki na kanale CBS Drama.

Uwaga: KONKURS!

Z okazji emisji tego kultowego serialu mamy dla Was konkurs. Do wygrania jest 5 książek "Zawsze o tym marzyłam. Opowieść o kobiecie, która na krańcach świata odnalazła szczęście" Rity Golden Gelman, które ukazały się nakładem Wydawnictwa Pascal. Każdy egzemplarz został opatrzony autografem autorki. 

By wygrać jeden z nich, wystarczy zarejestrować się na naszym portalu (zrobicie to TUTAJ) i w interesujący sposób odpowiedzieć na poniższe pytanie:

Kto jest Twoim ulubionym bohaterem w serialu "Doktor Quinn"? Odpowiedź krótko uzasadnij. 

Nagrody trafią do autorów 5 najciekawszych odpowiedzi.

Konkurs trwa od 05:00:00 20.01.14 do 23:59:59 26.01.14.

Opis nagrody:

Niezwykła historia kobiety, która na krańcach świata poszukuje szczęścia:

"Jestem współczesną koczowniczką. Podróżuję od dwudziestu sześciu lat. Nie mieszkam nigdzie na stałe, mam tylko to, co mogę ze sobą zabrać. Często nie wiem, gdzie będę za pół roku. Wiedziona instynktem podróżuję po świecie bez żadnego planu.

Poznawanie ludzi to moja pasja. Nawiązuję kontakt z miejscowymi i osiadam wśród nich, zyskując z czasem ich zaufanie. Mieszkałam pod strzechami szałasów i sypiałam w olśniewających pałacach, w towarzystwie tubylców brałam udział w religijnych ceremoniach i zapuszczałam się na terytoria czarnej magii.

W wieku czterdziestu ośmiu lat, znalazłam się na krawędzi rozwodu, rozejrzałam się wokół siebie i stwierdziłam, że muszą istnieć jakieś inne sposoby na życie. I tak właśnie jest."

Czasami szczęście czeka tuż za rogiem. Czasem trzeba poszukać go w egzotycznym miejscu.

Regulamin konkursu 


swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: konkursy | Dr Quinn

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje