Usta Usta

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 545
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Mistrz Taekwon-Do

Dobra wiadomość dla fanów Mariusza Zaniewskiego, czyli Aleksandra Febo z "BrzydUli": popularny aktor wystąpi w serialu "Usta usta". Niestety, zobaczymy go tylko w pierwszym odcinku, czyli w sobotę, 6 marca. Sprawdź, w jakiej roli!

Zdradzamy, że Mariusz Zaniewski wcieli się w postać niejakiego Sebastiana, wziętego architekta i jednocześnie mistrza wschodnich sztuk walki (ma czarny pas Taekwon-Do). Nieoczekiwanie otrzyma propozycję awansu, która będzie się wiązała z koniecznością wyjazdu do Dubaju. Ofertę szefów przyjmie, ale jednocześnie postanowi zerwać ze swoją dziewczyną Julią (Magdalena Różczka).

Reklama

"Ty robisz tutaj karierę, a ja tam, w Dubaju, będę bardzo zajęty, więc byłoby Ci smutno i czułabyś się samotnie" - oświadczy Julce na do widzenia w luksusowej restauracji.

Tyle tylko, że szybko tego pożałuje, i to gorzko…

"Wymienili mnie na tańszy chiński model" - powie skruszony Julii po powrocie z bukietem czerwonych róż w dłoni. "Tęskniłem za Tobą"…

Niestety, w tym czasie Julia znajdzie już sobie innego - Adama (Paweł Wilczak), który na własnej skórze przekona się, jak to jest walczyć z mistrzem Taekwon-Do…

Agencja W. Impact

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje