Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 7838
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Marta Wierzbicka nie czeka na miłość

Marta Wierzbicka, czyli Ola Zimińska z "Na Wspólnej", przyznała w swym ostatnim wywiadzie, że jest singielką z wyboru i nie czeka na miłość, ale nie będzie się przed nią broniła, jeśli spotka na swej drodze odpowiedniego mężczyznę. - Co ma być, to będzie - mówi.

Marta Wierzbicka przez siedem lat tworzyła udany związek z mężczyzną, którego nazywała miłością swojego życia. Maciek Zawadzki był jej pierwszym chłopakiem i miał zostać jej mężem! Mieszkali razem, byli zaręczeni, planowali ślub i myśleli o dziecku, ale... coś poszło nie tak i w wakacje 2014 roku uznali, że powinni jednak iść przez życie osobno.

Reklama

- Walczyłam o ten związek, dawałam szanse, starałam się. Niestety, nie udało się - powiedziała aktorka w wywiadzie, gdy wyszło na jaw, że rozstała się z ukochanym.

Od chwili zerwania z Maćkiem Marta Wierzbicka jest singielką. Plotkarskie media od czasu do czasu sugerują, że w jej życiu ktoś się pojawił, ale ona kategorycznie temu zaprzecza.

- Jestem sama! I zdaję się na los. Nie szukam, nie czekam, bo co ma być, to będzie - wyznała w rozmowie z tygodnikiem "Świat i Ludzie".

Marta Wierzbicka, która niedawno pożegnała się z rolą Oli Zimińskiej w "Na Wspólnej", bo - jak mówi - zapragnęła zmian i chciała zmierzyć się z nowymi wyzwaniami, wierzy, że przyjdzie w jej życiu czas na naprawdę wielką, romantyczną miłość. Na razie aktorka nie myśli o założeniu rodziny.

- To nie jest dla mnie ten czas, by zakładać rodzinę, mieć dzieci - twierdzi i dodaje, że póki co... zakochuje się średnio pięć razy dziennie, bo nie potrafi przejść obojętnie obok facetów, którzy się jej podobają.

- Nie ma to nic wspólnego z miłością. Jestem po prostu zwolenniczką motyli w brzuchu - żartuje.

Wiele wskazuje na to, że w życiu Marty Wierzbickiej nastąpią już wkrótce poważne zmiany. Niedawno paparazzi przyłapali ją na randce z modelem Piotrem Czaykowskim, którego poznała na planie 2. edycji show "Azja Express". Aktorka nie potwierdziła, ale też nie zaprzeczyła, że łączy ją z nim coś więcej niż tylko przyjaźń...

Agencja W. Impact

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje