Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 7524
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Domagała dostanie zawału!

Maciej Domagała (Rafał Sisicki), świeżo upieczony małżonek młodej Romy (Julia Kamińska) a zarazem prezes agencji reklamowej, w wyniku przebytego zawału trafi do szpitala. A Kinga (Ilona Wrońska) stanie w obliczu walki z Lenarską o przywództwo w firmie.

Ujawniamy, że w 2497. odcinku "Na Wspólnej" (emisja we wtorek 20 czerwca w TVN) Roma dostanie drobny upominek od współpracowników z agencji.

Reklama

Gest ten odbierze jako drwinę ze swojej osoby.

Koledzy zaczną ją podpuszczać, co jeszcze dodatkowo wzmoże jej nieufność.

Kinga, choć szczerze ubawiona, ostrzeże żartownisiów, żeby uważali na Lenarską.

Atak serca przez Kingę?

Roma poskarży się mężowi na kolegów. Domagała wytłumaczy żonie, że to tylko dowcipy, którymi nie musi się przejmować. Będzie jednak wdzięczny Kindze, gdy ta powie mu, że poprosiła kolegów, żeby przyhamowali trochę z żartami.

Podczas rozmowy z nową klientką prezes nagle słabnie. Brzozowska natychmiast wezwie pogotowie. Lekarze stwierdzą zawał. Roma będzie podejrzewać Kingę, że ta zdenerwowała czymś jej męża. Brzozowska nie straci zimnej krwi i spokojnie odeprze zarzuty.

Zapyta dziewczynę, czy Maciek skarżył się dziś na złe samopoczucie. Roma stwierdzi, że nie ma pojęcia, jak czuł się jej mąż. Kinga uda się z nią do szpitala.  Całkowicie bezradna i przerażona Lenarska wyzna, że nigdy w życiu nie była w szpitalu, nawet w odwiedzinach.

Zajmie się wszystkim

Po nocy spędzonej w szpitalu Roma zadzwoni do Kingi i powie jej, że Maciek czuje się już lepiej, ale będzie musiał zostać jakiś czas na oddziale. Brzozowska zapewni młodą żonę szefa, że zajmie się wszystkim w agencji. Michał (Robert Kudelski) zażartuje z żony, że w końcu będzie mogła się poczuć w swoim żywiole. Brzozowska nie zaprzeczy, że lubi rządzić.

Kinga oznajmi współpracownikom, że czekają ich dwie duże kampanie: jedna dla Różalskiego (Wojciech Kuliński), a druga dla firmy produkującej rajstopy. Rozdzieli pracę pomiędzy członków zespołu. Roma nieoczekiwanie zjawi się na zebraniu.

Wyjaśni zaskoczonej Kindze, że nie mogła zostawić agencji w potrzebie. Od razu wtrąci się w kompetencje Brzozowskiej, proponując inny podział pracy. Przy okazji odgryzie się na Julku za jego wczorajszy żart.

Kinga uprzejmie, acz stanowczo odrzuci pomysł Lenarskiej. Na osobności dziewczyna oświadczy jej, że powinna bardziej zaufać jej intuicji i zgodzić się na proponowane przez nią zmiany. Wytoczy też inny argument - jest żoną Maćka i jeśli zechce, zawsze postawi na swoim.

Po chwili doda, że mąż upoważnił ją do podejmowania decyzji w sprawach agencji i sam zasugerował jej, żeby pracowała przy projekcie nowego klienta. Brzozowska odpowie, że musi o tym porozmawiać z Domagałą.

Delikatne badanie

Kinga odwiedzi przyjaciela w szpitalu. Stwierdzi, że Roma nie przestaje zasypywać jej pomysłami. Delikatnie spróbuje wybadać Maćka. Domagała zdziwi się, że żona była dziś w pracy. Z jego słów wyniknie, że nie dawał jej żadnych upoważnień. Po chwili zjawi się Roma. Rozszczebiotana czule przywita się z mężem i rozpromieniona podziękuje Kindze, że go odwiedziła.

Brzozowska opowie potem mężowi o problemach z Romą. Przyzna, że choć mogłaby ją zgasić, waha się, widząc, jak bardzo Maciek jest w niej zakochany i ile ona dla niego znaczy. Oceni, że pomysły Lenarskiej są całkiem do rzeczy, ale boi się, że jeśli je zaakceptuje, Roma nie da jej spokoju i będzie wtrącała się do wszystkiego.

Agencja W. Impact

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje