Na dobre i na złe

Ocena
serialu
8,8
Bardzo dobry
Ocen: 12036
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Walka o życie - i o honor

Zapraszamy na 609. odcinek "Na dobre i na złe" - i ciąg dalszy problemów Adama. Tydzień temu Weronika - nastolatka, którą lekarz poznał w klubie - oskarżyła go o gwałt. Co wydarzy się dalej?


Reklama

W kolejnym odcinku w szpitalu pojawi się matka zaatakowanej dziewczyny - a na ekranie zobaczymy gościnnie Dominikę Ostałowską, gwiazdę serialu "M jak miłość". Tymczasem policja rozpocznie śledztwo...

I jeden z funkcjonariuszy przyjedzie do Leśnej Góry, by Adama przesłuchać. Doktor Consalida będzie zaskoczona:

- Przesłuchać? W jakiej sprawie? A policjant rzuci chirurgowi lodowate spojrzenie

- Jest pan podejrzewany o popełnienie przestępstwa. Gwałt z użyciem środków odurzających...

Wiktoria spróbuje kolegi bronić. - Spokojnie, to jakaś pomyłka... Wyjaśnimy to! Chcę żeby pan wiedział, że doktor Krajewski jest świetnym chirurgiem, ma nienaganną opinię...

Jednak komisarz od razu jej przerwie: - Są poszlaki wskazujące właśnie na niego!

Chwilę później rozpocznie się przesłuchanie - w gabinecie pani ordynator. Za to na korytarzu... kolejna sprzeczka Wiki z Tomaszem. Bo doktor Rzepecki - widząc, z jaką energią jego żona broni byłego kochanka - nie będzie zachwycony.

- Dziewczyna leży na moim oddziale. Rozpoznała Adama, też jestem w szoku...

- On jest niewinny! Jak mogą go oskarżać o coś takiego?! Nie musi upijać i odurzać kobiet, żeby je sobą zainteresować!

Tymczasem policjant będzie zadawać kolejne pytania...

- A więc przyznaje pan, że nie pamięta, co robił, gdy wyszedł z klubu?

- A panu się nigdy nie zdarzyło upić? Pamiętam tę dziewczynę, wiem, że się z nią chwilę bawiłem i że nagrywała mnie komórką... Ale ja tego nie zrobiłem! Jestem tego pewien!

- Jak, skoro urwał się panu film?

Rozmowa będzie długa - a Krajewski wyjdzie z niej kompletnie załamany. I tuż po przesłuchaniu znów spotka się z Wiki... Ale tym razem przyjaciółka mu nie pomoże. 

Doktor Consalida poinformuje kolegę, że - wspólnie z Tretterem - wysyła go na urlop "do odwołania". A młody chirurg nie przyjmie tego z uśmiechem.

- Świetnie. Widzę, że już wydaliście wyrok!

- Nie rozumiesz, że to dla twojego dobra? Nie możesz przebywać w jednym miejscu z ofiarą, która cię oskarża.(...) Przekazałam twoich pacjentów Janowi. Operacje robię sama. Nie wolno ci się kontaktować z ofiarą, pamiętasz?

Chwilę później - wzburzony - Adam zignoruje jednak polecenie szefowej i odwiedzi zgwałconą dziewczynę na oddziale.

- Hej, Weronika, pamiętasz mnie? Bawiliśmy się w klubie... Ja tego nie zrobiłem, naprawdę. Nigdy czegoś takiego bym nie zrobił... Nigdy nikogo nie skrzywdziłem! A pacjentka wpadnie na jego widok w panikę...

Matka dziewczyny będzie w szoku. I od razu wyrzuci Krajewskiego z sali: - Proszę stąd wyjść! Natychmiast! Bo zawołam policję! Jakim trzeba być potworem...

Tymczasem Zuza odkryje, że nastolatka połknęła śmiertelnie groźne leki...

- Weronika?! Co się dzieje? Źrenice zwężone... Weronika, słyszysz mnie?! Czy lekarka zdoła dziewczynę uratować? A doktor Krajewski udowodni swoją niewinność? Odpowiedź wkrótce... tylko na antenie TVP2, w premierowych odcinkach "Na dobre i na złe"!

www.nadobre.tvp.pl/
Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje