Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 11856
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Klara wróci do domu, by zabrać Marysię!

Po wakacjach Klara (Olga Jankowska) zażąda od Huberta (Marek Molak), by oddał jej córeczkę. Oznajmi mu, że nigdy do niego nie wróci, ale nie wyobraża sobie swojego życia bez Marysi. Pyrka kategorycznie odmówi spełnienia życzenia żony...

Bez wyrzutów sumienia


Hubert zwierzy się Agacie (Natalia Zembrzycka), że boi się, iż Klara- po tym, jak zobaczyła go w towarzystwie Uli (Anna Karwan) - już nigdy nie wróci do domu. Chwilę później żona zadzwoni do niego i poprosi o spotkanie.

Pyrka przysięgnie jej, że nie ma i nigdy nie miał romansu z dziewczyną, której pomaga w pracy nad jej debiutancką płytą i która czasem zajmuje się Marysią (Joanna Śnieżyńska). Przypomni Klarze, że to ona zostawiła go z dzieckiem!

Reklama

- Nie masz pojęcia, przez co przeszedłem! - wybuchnie. - Minęły trzy miesiące, a ty nagle wracasz i mamy zapomnieć o całej sprawie? - krzyknie.

Okaże się, że Klara nie zamierza się tłumaczyć i prosić o wybaczenie, bo przyjechała tylko po to, by... zabrać córkę!

Walka o córkę doprowadzi do dramatu!

- Zrozumiałam, że nie chcę żyć bez Marysi - wyszepcze. - Z tobą już nie mogę być. To koniec - doda.

Zrozpaczony Hubert w pierwszej chwili zgodzi się oddać dziecko żonie. Dopiero Agata uświadomi mu, że powinien walczyć o córeczkę. Pyrka umożliwi Klarze kontakt z Marysią, ale zapowie, że nie pozwoli jej zabrać dziewczynki.

- Ona zostaje tutaj, nie oddam ci jej - jasno postawi sprawę. Jak Klara zareaguje, gdy to usłyszy? Co zrobi, by Hubert zmienił zdanie?

Zdradzamy, że w nowym sezonie Marysią zajmować się będzie nowa opiekunka - siostra Uli, Kamila (Marianna Kowalewska), a Klara i Hubert rozpoczną bezpardonową walkę o córkę, która doprowadzi do tragedii.

Agencja W. Impact

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje