Wszyscy kochają Romana

Ocena
serialu
4,2
Przeciętny
Ocen: 72
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

To ona rządzi Romanem

Jako żona Romana musi mieć siłę na utarczki z mężem, teściami i dziećmi. - A w domu wcale nie jest lżej - śmieje się Aneta Todorczuk-Perchuć.

Jak się pani czuje, jako żona Romana?

Reklama

- Najczęściej bardzo zmęczona! (śmiech). Bo jestem matką 5-letniej Zosi i rocznych bliźniaków. Bywam też czasem mamą dla Romana, który jest bardzo niedojrzałym facetem. No i jestem gospodynią domową z wyboru i zwykle to ja rządzę w domu.

Matka trojga małych dzieci ma mnóstwo roboty. Pomaga jej teściowa?

- Bardziej przeszkadza niż pomaga. Jak widać, teściowie czują się u syna, jak u siebie w domu i to jest podstawą tego serialu. Dorota zaś musi całe to skomplikowane życie rodzinne ogarnąć i jeszcze zatroszczyć się o dobrą atmosferę w domu.

Rodzinę męża Dorota traktuje jak intruzów?

- Tak, ale... sympatycznych. Choć nie jest łatwo dogadać się ani z autorytarnym teściem, ani z wbijającą szpile teściową. W tej rodzinie jest konflikt na konflikcie, ale wszystkie są rozwiązywane poczuciem humoru.

Prywatnie ma pani dwoje małych dzieci. Jaki pani godzi życie rodzinne z pracą?

- To wymaga całej logistyki. Pomagają nam rodzice i niania.

Udaje się pani znaleźć trochę czasu dla siebie?

- Z wielkim trudem. Gdy mam dużo pracy, luksusem jest dla mnie nawet kilkudniowy wyjazd z rodziną. A gdy wracam po pracowitym dniu do domu i natychmiast wsiada na mnie moja dwójka, to z jednej strony jest to ciężkie, ale z drugiej - cudowne.

Jakie ma pani inne zawodowe wyzwania?

- Gram główną rolę w Och-teatrze w "The Rocky Horror Show". A moim marzeniem na przyszłość jest wydanie płyty. Będzie ją tworzył Czesio Mozil, utwory zaś napisze Michał Zabłocki. To będą teksty o miłości i codziennym życiu, takie bardzo zaangażowane historie. Może na tej płycie zamieszczę dwa swoje teksty, ale jeszcze nie wiem, czy się na to odważę.

Rozmawiała Katarzyna Ziemnicka

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje