W rytmie serca

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 1241
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"W rytmie serca": Po seksie z policjantką Żmuda trafi do aresztu!

Weronika (Maria Dębska) niespodziewanie odwiedzi Adama (Mateusz Damięcki) i zostanie u niego na noc... Policjantka spędzi w ramionach przystojnego lekarza upojne chwile, nie przypuszczając, że rano jej koledzy z komendy zjawią się w mieszkaniu Żmudy z nakazem aresztowania!

W 4. odcinku "W rytmie serca" (emisja na antenie Telewizji Polsat w niedzielę 24 września o godzinie 20.00) Weronika wprost powie Adamowi, że nie chce, aby wyjechał z Kazimierza, po czym da mu do zrozumienia, że nie miałaby nic przeciwko temu, by spędzili razem noc.

Reklama

- Miałem tu przyjechać tylko na chwilę. Uporządkować stare sprawy przed wyjazdem, odpocząć, przemyśleć parę rzeczy w spokoju. Ale od samego początku cały świat robi wszystko co w jego mocy, żeby mnie tu zatrzymać - wyzna Żmuda ślicznej policjantce, a ona spojrzy mu głęboko w oczy i zalotnie się do niego uśmiechnie.

- Na przykład? - zapyta dziewczyna.

- Na przykład spotkałem ciebie - usłyszy.

- To może po prostu tu zostań. Skoro przeznaczenie robi wszystko, żeby cię zatrzymać w Kazimierzu, to nie opieraj się za mocno - poradzi lekarzowi Nowacka.

Kilka godzin wcześniej Weronika i Adam spotkają się w mieszkaniu Joanny (Magdalena Czerwińska), która - jak się okaże - kupiła od Agaty (Joanna Jarmołowicz) jej mające dopiero przyjść na świat dziecko. Biologiczny ojciec - Rafał (Dariusz Wieteska) - zawiadomi policję o nielegalnej transakcji, więc Nowacka pojedzie do Joanny, by wyjaśnić sprawę. Trafi na moment, kiedy Agata zacznie rodzić.

- Dzwoń po pogotowie! - krzyknie do niej Adam, ale na sprowadzenie pomocy będzie już niestety za późno.

Policjantka pomoże Żmudzie odebrać poród.

- O mało nie zemdlałam. Jeszcze teraz ledwo się trzymam na nogach - powie Adamowi, gdy jakiś czas później zjawi się w jego mieszkaniu.

Żmuda zaproponuje, by wypili zdrowie dziecka, któremu pomogli się urodzić. Spędzą ze sobą noc...

Rano do drzwi Żmudy zapuka posterunkowy Szarek (Dariusz Toczek). Adam otworzy i zobaczy, że Sebastianowi towarzyszą dwaj mężczyźni. Jeden z nich przedstawi się jako komisarz Nowak z komendy powiatowej policji w Jabłonowie.

- Pójdzie pan z nami - powie do Adama.

- Jest pan aresztowany - doda, pokazując Żmudzie nakaz.

Czy lekarz trafi za kratki? Jak zachowa się Weronika, widząc, że Szarek chce zakuć jej kochanka w kajdanki? Z jakiego powodu Adam zostanie aresztowany?

 

Agencja W. Impact

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje