W rytmie serca

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 1241
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"W rytmie serca": Atrakcyjna bizneswoman zrujnuje Adamowi życie?

Adam (Mateusz Damięcki) znajdzie wreszcie kupca na mieszkanie, które odziedziczył w spadku. Lecz po podpisaniu wstępnej umowy sprzedaży z 50-letnią Olgą Krajno (Małgorzata Foremniak) dowie się, że kobieta była przed laty kochanką jego ojca i że to przez nią rozpadła się jego rodzina!


W 4. odcinku "W rytmie serca" (emisja na antenie Telewizji Polsat w niedzielę 24 września o godzinie 20.00) doktor Żmuda spotka się z atrakcyjną bizneswoman zainteresowaną kupnem mieszkania, które dostał w spadku po ojcu. Olga Krajno zgodzi się kupić także wszystkie znajdujące się w mieszkaniu obrazy i meble.

Reklama

- Są bardzo ładne. Nadają temu wnętrzu wiele uroku. Są bardzo... kazimierskie - stwierdzi kobieta i doda, że kiedyś często bywała w Kazimierzu, a nawet ma tu dom, ale brak czasu nie pozwala jej się nim zajmować.

- Skoro tak, to po co chce pani kupić to mieszkanie? - zdziwi się Adam.

Olga wyjaśni mu, że ludzie kupują nieruchomości z różnych powodów, nie tylko dlatego, że chcą w nich mieszkać, a lokal w atrakcyjnej lokalizacji to świetna lokata kapitału. Agentka nieruchomości zaproponuje Żmudzie, by od razu podpisał umowę przedwstępną z jej klientką.

- Pani Olga zaakceptowała cenę, jaką zaproponowaliśmy. Po podpisaniu umowy przeleje panu na konto kwotę zadatku. Resztą formalności zajmie się moja agencja - poinformuje Adama.

Bizneswoman niespodziewanie bardzo źle się poczuje. Żmuda zauważy grymas na jej twarzy i zapyta, czy może jej jakoś pomóc.

- Jestem lekarzem - powie, ale Olga uśmiechnie się tylko i stwierdzi, że nic jej nie jest, tylko od czasu do czasu boli ją szyja.

W końcu oboje podpiszą podsunięte im przez agentkę papiery. Kilka godzin później Olga zadzwoni na pogotowie... Adam zjawi się w jej domu i po przebadaniu kobiety skieruje ją do przychodni.

- To może być coś innego niż przechodzona grypa? - zapyta go Olga, chcąc wykpić się od wizyty w jego gabinecie.

Krajno będzie jednak musiała stawić się w przychodni. Zych (Piotr Fronczewski) od razu ją rozpozna.

- To kochanka twojego ojca, kolego - powie Adamowi.

- To przez nią rozpadła się wasza rodzina, przez nią twoja matka zabrała ciebie i siostrę i już nigdy nie pojawiła się w Kazimierzu - doda.

Żmuda postanowi odstąpić od umowy, którą podpisał z Olgą.

- Sama pani rozumie, że nie mogę sprzedać pani mieszkania. Moja matka raczej by tego nie zaakceptowała - wyzna jej, gdy znów się spotkają.

Olga Krajno nie zgodzi się anulować umowy przedwstępnej, jeśli Adam nie wypłaci jej ogromnej kary...

Zdradzamy, że Żmuda jeszcze wiele razy spotka się z kobietą, która zniszczyła jego rodzinę. Czy Olga będzie chciała tym razem zrujnować mu życie?

Agencja W. Impact

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje