Samo Życie

Ocena
serialu
8
Dobry
Ocen: 269
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Od papierosów do… sportu

Rosyjski aktor Andrey Bilanov, który w polsatowskim serialu "Samo Życie" wciela się w postać profesora Vadima Pokromskiego, zdobył się na niecodzienne wyznanie. Sprawdź, jakie!

"Sport uprawiam przez… papierosy!" - stwierdził gwiazdor ze wschodu.

Reklama

"Palę całkiem niedużo - jedną paczkę dziennie (uśmiech). Kiedyś postanowiłem sobie w końcu, że rzucę palenie i nie będę więcej tracił pieniędzy na ten zgubny nałóg. Dobrze, że nie widzieliście, co się wtedy ze mną stało… Strasznie się roztyłem. Stwierdziłem, że tak być nie może, bo żadna kobieta mnie nie pokocha, a rodzice będą tylko płakać, że mają tak dużego syna!" - opowiadał.

I właśnie wtedy serialowy Vadim wpadł na pomysł, że zacznie uprawiać sport.

"Amerykanie są zdania, że chodzenie do fitness klubu raz w tygodniu daje widoczne rezultaty" - dodaje Andrey.

"Tak też i ja robię. Na więcej nie starcza mi czasu. Poza tym staram się utrzymywać dietę. Mój zawód tego ode mnie wymaga. Jeszcze kilka lat, a przyjdzie mi grać tylko charakterystyczne role - łysiejących czy brzuchatych (śmiech), więc póki udaje mi się moje ciało utrzymać w dobrej kondycji, robię to. Po 35. roku życia ludzie powinni zwracać uwagę na to, co jedzą. Warto, aby ich dieta składała się z owoców i warzyw. Nie wolno także najadać się na noc. Gdy doskwiera głód, można wypić dwie szklanki niegazowanej wody" - radzi na koniec.

Agencja W. Impact

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje