rodzinka.pl

Ocena
serialu
8,7
Bardzo dobry
Ocen: 3765
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"rodzinka.pl": Boscy pokłócą się o... pieniądze?

Tomek (Maciej Musiał) pokaże ojcu dwa wzory zaproszeń na swój ślub z Magdą (Olga Kalicka) i zapyta, który z nich powinien wybrać. Ludwik (Tomasz Karolak) bez chwili wahania poradzi synowi, by nie wydawał niepotrzebnie pieniędzy i - zamiast wysyłać zaproszenia - zadzwonił po prostu do gości z informacją, kiedy i gdzie odbędzie się uroczystość. - Kasa przyda się wam po ślubie - powie.

W 11. odcinku 10. serii "rodzinki.pl" (emisja w TVP2 w piątek 19 maja o godzinie 21.40) Ludwik i Natalia (Małgorzata Kożuchowska) zorientują się, że wydają dokładnie wszystkie pieniądze, jakie zarabiają. Przerażą się, gdy zobaczą rachunek za wodę...

Reklama

- Rano prysznic, wieczorem prysznic! Skoro wszyscy myją się rano, to po cholerę wieczorem? Niczym się nie umazali! - zdenerwuje się Boski.

Niedługo potem Tomek poprosi go o radę, jakie zaproszenia na swój ślub z Magdą wybrać. Ojciec powie mu, że zaproszenia to niepotrzebny wydatek, a pieniądze, jakie chce wydać na ich wydrukowanie, powinien zaoszczędzić.

- Dopiero po ślubie są wydatki - westchnie Ludwik.

- Zobaczysz! Najgorsze są dzieci... Każdą kasę wyciągną i przepuszczą - doda, nie przypuszczając, że za chwilę o pieniądze niespodziewanie poprosi go Kacper (Mateusz Pawłowski).

- Potrzebuję kilka stówek - powie, a gdy rodzice kategorycznie mu odmówią, przyzna się, że upadł i wybił sobie ząb.

Ludwik da swemu najmłodszemu synowi do zrozumienia, że można żyć bez jednego zęba.

- Resztę zębów masz zdrowych - stwierdzi.

Okaże się, że nie tylko Boskich dotknął finansowy kryzys. Także Marek (Jacek Braciak) przekona się na własnej skórze, co to znaczy znaleźć się w dołku.

- Za prąd muszę zapłacić, nawet nie wiesz, ile teraz rachunki zżerają, człowiek tylko na to haruje, matka kazała mi zakupy zrobić, znowu kasa wydana... - pożali się Kacprowi, czekając w salonie Boskich na powrót Ludwika do domu.

Tymczasem Natalia odkryje, dlaczego w jej domowym budżecie nagle zrobiła się wielka dziura.

- Widziałam rachunek za naprawę twojego skutera... - powie mężowi.

Jak Ludwik wytłumaczy jej fakt, że wydał na swoje hobby oszczędności przeznaczone na coś zupełnie innego? Czy Boscy pokłócą się o pieniądze?


Agencja W. Impact

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje