Przepis na życie

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 1051
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Babcia nakryta na całowaniu!

Aptekarz Witold (Jerzy Gudejko) przejdzie do działania. W końcu pocałuje Irenę (Dorota Kolak), i to na oczach jej wnuczki Mani (Aleksandra Radwańska)!

Zdradzamy, że w 12. odcinku "Przepisu na życie" (emisja we wtorek 22 listopada) dojdzie do pocałunku Ireny i farmaceuty Witolda na oczach Mani. Oczywiście zakochana para nie będzie świadoma tego, że jest obserwowana przez młodą Zawadzką. Przyłapana na "gorącym uczynku" babcia poczuje się nieswojo. O dziwo Mania też będzie zakłopotana. A pan Witold pospiesznie ulotni się z miejsca zdarzenia...

Reklama

Tymczasem przyjaciele Ireny odkryją, że farmaceuta jest zwykłym oszustem. Okłamuje Irenę, że nie ma rodziny. A prawda jest taka, że jest żonaty!

Dodajmy, że w tym samym odcinku Mania prosto z mostu oświadczy swojej mamie (Magda Kumorek), że... nie jest już dziewicą. Anka bynajmniej nie będzie tym zachwycona.

- Przecież jesteś niepełnoletnia! - powie Adamowiczowa.

- Anna Jagiellonka też nie była - odpowie rezolutnie Mania. - Miała 13 lat...

W 12. odcinku "Przepisu na życie" możemy ponadto spodziewać się namiętnych pocałunków Mani i Grochola (Paweł Marczuk).

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Agencja W. Impact

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje