Plebania

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 396
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Jak została Irką?

Małgorzata Teodorska, czyli Irka Tosiek z "Plebanii", została mamą, gdy była uczennicą liceum. Z powodu ciąży musiała przerwać naukę.

Ojciec Wiktorii był pierwszą wielką miłością Małgorzaty Teodorskiej. Imponował jej, bo był starszym o siedem lat, wydawałoby się rozsądnym mężczyzną. Po roku znajomości z nim Gosia zaszła w ciążę. Była przerażona, bała się reakcji nauczycieli.

Reklama

- Wychowawczyni w liceum zawsze nam powtarzała, że szczerość popłaca. Poszłam więc do niej i opowiedziałam o wszystkim, wyznałam, że jestem w ciąży. A ona? Powiedziała mi wtedy, że muszę odejść ze szkoły. Na szczęście dyrektor wykazał więcej zrozumienia i załatwił mi przeniesienie do wieczorówki - wspomina Małgorzata.

Zdawała maturę już jako mama i mężatka. Ojciec Wiktorii nalegał, by zalegalizować ich związek jeszcze przed narodzinami córki. Wzięli ślub, zamieszkali razem i rozpoczęli normalne, dorosłe życie. Niestety, Gosia szybko spostrzegła, że jej książę z bajki jest samolubem i egoistą.

- Chciał mnie zamknąć w klatce, uzależnić od siebie, a ja marzyłam, żeby być niezależną, swobodną dziewczyną. Chciałam żyć i pracować, a nie siedzieć w domu i czekać na męża - mówi.

Na szczęście Małgorzacie udało się przekonać do siebie szefa jednej z agencji modelek. Miała doświadczenie w pozowaniu do zdjęć i prezentowaniu mody na wybiegach, bo pracowała w charakterze modelki już jako 14-latka. Tyle, że jej mężowi nie podobało się to, iż Małgosia pracuje.

- Wyprowadziłam się od niego i przeniosłam z Wiktorią do rodziców - wspomina.

Pewnego dnia do agencji przyjechała ekipa filmowa realizująca reportaż o modelkach. Małgosia została zauważona! Dostała zaproszenie na casting do roli Irki w nowym serialu "Plebania".

- Nie wierzyłam, że dostanę tę rolę, jednak udało się! Czekałam aż dwa miesiące na tę wiadomość. Miałam zagrać tylko w sześciu odcinkach. Dostałam za nie 4 tysiące złotych.

Wydałam je na bieżące potrzeby. Okazało się, że moja postać spodobała się widzom i rola bardzo się rozrosła. Wciąż ją gram! Mam nadzieję, że po Irce dostanę jeszcze jakieś inne propozycje - mówi.

Nie widziałeś ostatniego odcinka? Widziałeś, ale chcesz go sobie przypomnieć? ŚwiatSeriali.pl ma dla Ciebie serialową ściągę. Przeczytaj streszczenie!

Agencja W. Impact
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Teodorska | Plebania

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje