Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 6960
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": Sabina zastrzeli Igora?!

Sabina (Urszula Dębska) postanowi zastrzelić Igora (Rafał Mohr), bo to przez niego Natan (Krzysztof Kwiatkowski) trafił do szpitala i będzie walczył o życie!


Reklama


Zanim jednak zobaczymy scenę z odc. 2093., w której wściekła Sabina przystawi do głowy męża lufę zimnej broni, dojdzie do kilku ważnych wydarzeń...

Niepotrzebna bójka

W 2087 odc. Kaczmarczyk rozsierdzi Natana swoimi kolejnymi manipulacjami i zastraszaniem Sabiny. Lekarz nie posłucha ostrzeżeń Wekslera (Karol Strasburger) i zdecyduje się na spotkanie i przemówienie rywalowi do rozsądku. Ostatni raz zażąda, by dał im spokój. Wójcik nie doceni Igora. Ostatecznie da się wyprowadzić z równowagi i z pięściami rzuci się na męża swojej ukochanej. Osiągnie tylko tyle, że rywal złoży na niego skargę na policji.

W efekcie lekarz zostanie zatrzymany w areszcie, gdzie będzie miał dużo czasu na przemyślenia i ustalenie skuteczniejszej strategii mającej na celu usunięcie Kaczmarczyka z jego i Sabiny życia. Doceni spryt rywala, choć nie przewidzi, do czego zdolny jest Igor i co dla niego jeszcze zaplanował.

Co knuje Igor?

W odcinku 2089. rodzina Wekslerów znowu przeżyje chwilę grozy. Prokurator oznajmi im, że Igor pozostanie na wolności, a jedyną rzeczą, którą w tej sprawie może dla nich zrobić, jest wydanie zakazu zbliżania się Kaczmarczyka do Sabiny. To nie uspokoi jego żony, która będzie podejrzewała, że ma on już gotowy plan, dzięki któremu ją zniszczy! Przypuszczenia Wekslerowej potwierdzą się tylko częściowo, bo Igor nie uderzy bezpośrednio w nią, tylko w jej kochanka!

Zaplanowane pobicie

Kaczmarczyk wyśle do Wójcika propozycję, by spotkali się na neutralnym gruncie. Zasugeruje, by umówili się na drinka w jakimś przytulnym pubie. Tam na spokojnie mogliby sobie wszystko wyjaśnić i uspokoić nieco ich wzajemne relacje. Na miejscu Kaczmarczyk przyzna, że Sabina powinna mu płacić alimenty, ale doda też, że mógłby zmienić zdanie, jeśli rywal zaproponuje mu coś innego, co go zadowoli. Choć spotkanie przebiegnie w dość przyjaznej atmosferze, Natan będzie zaniepokojony. Zauważy, że Igor coś przed nim ukrywa. 

W finale odc. 2089. obaj wyjdą z lokalu. Po chwili do Wójcika doskoczy zamaskowany mężczyzna i zacznie go metodycznie okładać pięściami. Natan przyjmie na głowę i korpus kilkadziesiąt ciosów. Po tym zaplanowanym mordobiciu lekarz nie odzyska już przytomności, a Igor spokojnie podziękuje napastnikowi za wzorowe wykonanie zadania.

Winny musi być ukarany

Ratownicy, którzy zostaną wezwani do nieprzytomnego Wójcika w odc. 2090. będą próbowali uratować mu życie. Natychmiast zostanie on przewieziony do szpitala, a potem przeniesiony na stół operacyjny. Lekarze będą zszokowani widokiem zmasakrowanego mężczyzny. Dawno nie widzieli pacjenta w tak okropnym stanie. Podczas operacji lekarze dojdą do wniosku, że trzeba wprowadzić Natana w stan śpiączki farmakologicznej. Po chwili do szpitala wpadnie jak burza Sabina, która na widok kochanka prawie straci przytomność. Będzie zdruzgotana, gdy się dowie, że jej narzeczony znajduje się w stanie krytycznym i nie ma żadnych gwarancji, że w ogóle wybudzi się ze śpiączki...

Sabina będzie czuwała przy łóżku ukochanego przez całą noc. Sen z powiek spędza jej pytanie: kto mógł to zrobić? Kobieta postanowi przejrzeć ostatnie połączenia, które zostały wykonane z jego telefonu przed tragicznym zdarzeniem. Aż zaniemówi z wrażenia, gdy dotrze do niej, że feralnej nocy Natan spotkał się z Igorem.

To jej wystarczy. Sabina dojdzie do wniosku, że przyszedł już czas, by raz na zawsze rozprawić się ze swoim mężem. Nareszcie będzie miała okazję skorzystać z umiejętności, które nabyła na strzelnicy. Kilka godzin później Igor zadzwoni do niej, by złożyć wyrazy współczucia. Wieczorem Sabina go odwiedzi i wymierzy do niego z pistoletu. Czy wystarczy jej odwagi, by pociągnąć za spust?

msob

Dowiedz się więcej na temat: Pierwsza miłość

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje