The Handmaid's Tale

Opowieść podręcznej

Ocena
serialu
10
Doskonały
Ocen: 3
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nominacje do Critics' Choice Awards

Wśród tegorocznych nominowanych prym wiodą seriale Netflixa, HBO oraz "Opowieść podręcznej".

Nominację w kategorii najlepsza aktorka w serialu dramatycznym otrzymały m.in. Caitriona Balfe, Christine Baranski oraz Elisabeth Moss.

Reklama

Nagroda z pewnością trafi w ręce tej ostatniej (i zasłużenie), ale trzymamy mocno kciuki za Balfe.

Inne nominacje nie są z pewnością niespodzianką.

Docenione zostały takie produkcje jak "Tacy jesteśmy", "The Crown", czy "Gra o tron". Faworytami będą zapewne "Konflikt: Bette i Joan", "Opowieść podręcznej", "Gra o tron", "Wielkie kłamstewka".

Jesteś fanem amerykańskich seriali? Zalajkuj nasz fan page "Zjednoczone Stany Seriali", czytaj najświeższe newsy zza oceanu oglądaj trailery, galerie, komentuj i czytaj opisy odcinków już dwa tygodnie przed emisją w Polsce.

Oto lista nominacji

Najlepszy serial dramatyczny: "Amerykańscy bogowie", "The Crown", "Gra o tron", "Opowieść podręcznej", "Stranger Things", "Tacy jesteśmy"

Najlepszy aktor w serialu dramatycznym: Sterling K. Brown ("Tacy jesteśmy"), Paul Giamatti ("Billions"), Freddie Highmore ("Bates Motel"), Ian McShane ("Amerykańscy bogowie"), Bob Odenkirk ("Zadzwoń do Saula"), Liev Schreiber ("Ray Donovan")

Najlepsza aktorka w serialu dramatycznym: Caitriona Balfe ("Outlander"), Christine Baranski ("Sprawa idealna"), Claire Foy ("The Crown"), Tatiana Maslany ("Orphan Black"), Elisabeth Moss ("Opowieść podręcznej"), Robin Wright ("House of Cards")

Najlepszy aktor drugoplanowy w serialu dramatycznym: Bobby Cannavale ("Mr. Robot"), Asia Kate Dillon ("Billions"), Peter Dinklage ("Gra o tron"), David Harbour ("Stranger Things"), Delroy Lindo ("Sprawa idealna"), Michael McKean ("Zadzwoń do Saula")

Najlepsza aktorka drugoplanowa w serialu dramatycznym: Gillian Anderson ("Amerykańscy bogowie"), Emilia Clarke ("Gra o tron"), Ann Dowd ("Opowieść podręcznej"), Cush Jumbo ("Sprawa idealna"), Margo Martindale ("Sneaky Pete"), Chrissy Metz ("Tacy jesteśmy")

Najlepszy film telewizyjny lub miniserial: "American Vandal", "Wielkie kłamstewka", "Fargo", "Konflikt: Bette i Joan", "Godless", "Długa droga do domu"

Najlepszy aktor w filmie telewizyjnym lub miniserialu: Jeff Daniels ("Godless"), Robert De Niro ("The Wizard of Lies"), Ewan McGregor ("Fargo"), Jack O’Connell ("Godless"), Evan Peters ("American Horror Story: Cult"), Bill Pullman ("The Sinner"), Jimmy Tatro ("American Vandal")

Najlepsza aktorka w filmie telewizyjnym lub miniserialu: Jessica Biel ("The Sinner"), Alana Boden ("I Am Elizabeth Smart"), Carrie Coon ("Fargo"), Nicole Kidman ("Wielkie kłamstewka"), Jessica Lange ("Konflikt: Bette i Joan"), Reese Witherspoon ("Wielkie kłamstewka")

Najlepszy aktor drugoplanowy w filmie telewizyjnym lub miniserialu: Johnny Flynn ("Geniusz"), Benito Martinez ("American Crime"), Alfred Molina ("Konflikt: Bette i Joan"), Alexander Skarsgård ("Wielkie kłamstewka"), David Thewlis ("Fargo"), Stanley Tucci ("Konflikt: Bette and Joan")

Najlepsza aktorka drugoplanowa w filmie telewizyjnym lub miniserialu: Judy Davis ("Konflikt: Bette i Joan"), Laura Dern ("Wielkie kłamstewka"), Jackie Hoffman ("Konflikt: Bette i Joan"), Regina King ("American Crime"), Michelle Pfeiffer ("The Wizard of Lies"), Mary Elizabeth Winstead ("Fargo")

Najlepszy serial komediowy: "Teoria wielkiego podrywu", "Czarno to widzę", "GLOW", "The Marvelous Mrs. Maisel", "Współczesna rodzina", "Patriot"

Najlepszy aktor w serialu komediowym: Anthony Anderson ("Czarno to widzę"), Aziz Ansari ("Master of None"), Hank Azaria ("Brockmire"), Ted Danson ("The Good Place"), Thomas Middleditch ("Silicon Valley"), Randall Park ("Fresh Off the Boat")

Najlepsza aktorka w serialu komediowym: Kristen Bell ("The Good Place""), Alison Brie ("GLOW"), Rachel Brosnahan ("The Marvelous Mrs. Maisel"), Sutton Foster ("Younger"), Ellie Kemper ("Unbreakable Kimmy Schmidt"), Constance Wu ("Fresh Off the Boat")

Najlepsza aktorka drugoplanowa w serialu komediowym: Mayim Bialik ("Teoria wielkiego podrywu"), Alex Borstein ("The Marvelous Mrs. Maisel"), Betty Gilpin ("GLOW"), Jenifer Lewis ("Czarno to widzę"), Alessandra Mastronardi ("Master of None"), Rita Moreno ("One Day at a Time")

Najlepszy aktor drugoplanowy w serialu komediowym: Tituss Burgess ("Unbreakable Kimmy Schmidt"), Walton Goggins ("Vice Principals"), Sean Hayes ("Will & Grace"), Marc Maron ("GLOW"), Kumail Nanjiani ("Silicon Valley"), Ed O’Neill ("Współczesna rodzina")

swiatseriali.pl

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje