O mnie się nie martw

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 8802
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"O mnie się nie martw": Znów potrzebuje pomocy adwokata!

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że nadchodząca jesień należeć będzie do Małgorzaty Foremniak, czyli niezapomnianej Zosi Stankiewicz-Burskiej z "Na dobre i na złe”. Ponownie pojawi się w hicie TVP2 "O mnie się nie martw", a także w nowym serialu TVN "Aż po sufit!".


Reklama


Jako Alicja niespodziewanie znów pojawi się w kancelarii Wiktora Zarzyckiego (Andrzej Zieliński) i Marka Kaszuby (Krzysztof Stelmaszyk), by prosić prawników o pomoc w uporządkowaniu jej relacji z synem. Nastąpi to w drugim odcinku 3. sezonu "O mnie się nie martw".

Zdradzamy, że nastoletni Patryk (Mateusz Gąsiewski), mający już na swoim koncie kilka wykroczeń, w tym kradzież, popadł w poważny konflikt z nowym partnerem życiowym matki, Szymonem (Robert Czebotar), a nawet pobił starszego od siebie mężczyznę!

Marek uzna, że to nie jest sprawa dla jego kancelarii. Jedyną osobą, u której Alicja znajdzie zrozumienie, będzie Iga (Joanna Kulig). Przejęta losem kochających się ludzi zmierzających ku rozstaniu z powodu kaprysów krnąbrnego nastolatka podejmie próbę podania pomocnej dłoni kobiecie na zakręcie. Tyle że postawa Igi nie spodoba się Markowi Kaszubie.

Jak zirytowany jej wtrącaniem się w sprawy klientów mecenas zareaguje na zachowanie Małeckiej? Czy Marcin (Stefan Pawłowski) stanie po jej stronie?

Agencja W. Impact
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Foremniak | Joanna Kulig | Stefan Pawłowski

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje