O mnie się nie martw

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 6942
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"O mnie się nie martw": Walka o miłość i nowe twarze

W nowym sezonie “O mnie się nie martw”, który wystartuje w piątek 11 września, miłość między Igą (Joanna Kulig) a Marcinem (Stefan Pawłowski) wybuchnie z ogromną siłą, ale ich wspólne życie nie będzie usłane różami... Pojawią się też nowi bohaterowie. Poznaj szczegóły!


Reklama

Pozornie nic nie będzie stało na przeszkodzie, by Iga i Marcin wreszcie byli szczęśliwi.

Córki Małeckiej bardzo polubią przystojnego mecenasa i nie będą miały nic przeciwko, aby zamieszkał z nimi, Krzysiek (Paweł Domagała) przyjmie do wiadomości, że jego była żona  naprawdę jest w nowym związku, choć nie oznacza to, że przestanie walczyć o odzyskanie jej uczucia... 

Iga i Marcin wynajmą nawet mieszkanie i rozpoczną jego remont, chcąc jak najszybciej móc cieszyć się sobą do woli i w pełni korzystać z uroków życia we dwoje. Niestety, na ich drodze pojawią się osoby, które wcale nie będą im dobrze życzyć.

Niechętny związkowi syna ze zwykłą sprzątaczką Marek Kaszuba (Krzystof Stelmaszyk) i nie znoszący Marcina Krzysiek niespodziewanie zyskają kilku sprzymierzeńców!

Kto im nie najlepiej życzy?

- We wspólnym życiu Marcina i Igi wiele się wydarzy - mówi Stefan Pawłowski. - Czy w końcu naprawdę będą razem? Zobaczymy - dodaje. Zdradzamy, że ich szczęściu zagrożą dwie kobiety!

Najpierw w Warszawie i w mieszkaniu Igi pojawi się młodsza siostra Małeckiej, Dorota (Angelika Kurowska). Wiedząc, że gdy Iga wyprowadzi się z kamienicy na Żelaznej, nie będzie mogła zostać w należącym do Krzyśka mieszkaniu, zrobi wszystko, by opóźnić przenosiny siostry do apartamentu wynajętego przez Marcina.

Dorota za żadne skarby świata nie będzie chciała wrócić do rodziców, zwłaszcza że mężczyzna, którego pozna za pośrednictwem internetu - Łukasz (Jan Wieczorkowski) - okaże się realu facetem naprawdę wartym grzechu! - Iga i Dorota są bardzo wybuchowe, poza tym wszystkim się różnią, ale - jak to siostry - kochają się i starają wspierać! - mówi Joanna Kulig.

Sympatią nie zapała natomiast do Igi matka Marcina, Renata Kaszuba (Katarzyna Gniewkowska), która przyjedzie do stolicy, by definitywnie rozmówić się z mężem. To właśnie Renata wyciągnie na światło dzienne takie sprawy z życia Marcina, o których nawet on sam nie miał zielonego pojęcia!

Będą walczyć o swoją miłość

Marcin Kaszuba, choć będzie chciał każdą chwilę poświęcać Idze, zostanie - jak na złość - wprost zawalony nowymi sprawami. Zgłoszą się do niego nie tylko nowi klienci, ale też osoby, którym pomógł w przeszłości - Alicja (Małgorzata Foremniak) i Teresa (Elżbieta Jarosik).

Ta ostatnia postawi sobie za punkt honoru pomóc mecenasowi w przeprowadzeniu rozwodu jej córki. Okaże się, że małżeństwo Ewy (Katarzyna Maciąg) od dawna jest fikcją, bo mąż po prostu ją zdradza. Tymczasem Piotrek (Fabian Kocięcki) bez uprzedzenia wróci z zagranicy i zjawi się w mieszkaniu żony...

Wśród nowych postaci, jakie pojawią się w 3. serii "O mnie się nie martw", będzie też profesor Igi (Piotr Machalica), którego Małecka nie potraktuje najprzyjemniej podczas egzaminu, oraz sprawiający wrażenie lekkoducha Pedro (Eryk Kulm) - nowy przyjaciel Krzyśka, który podejmie się zadania zrobienia z Małeckiego prawdziwego i świetnie ubranego światowca. 

Czy Idze i Marcinowi uda się, mimo wszystkich przeciwności, stworzyć szczęśliwy związek? Jedno jest pewne - o swoją miłość będą walczyć z całych sił!

Angelika Kurowska - Dorota, skonfliktowana z rodzicami młodsza siostra Małeckiej, przyjedzie do Warszawy w poszukiwaniu wielkiej miłości i nieźle namiesza w życiu Igi.

Jan Wieczorkowski - Łukasz, poznany przez Dorotę w internecie mężczyzna, w realnym świecie skradnie serce siostry Igi, ale czy okaże się godnym jej miłości?

Katarzyna Gniewkowska - Renata Kaszuba, matka Marcina, która - bardzo dumna z młodego Kaszuby - nie będzie zachwycona faktem, że ukochaną jego syna jest sprzątaczka.

Fabian Kocięcki - Piotrek, mąż Ewy, który wróci z Londynu w chwili, gdy jego teściowa zdobędzie dowód, że zdradza żonę i tak naprawdę chce wykorzystać Ewę.

Eryk Kulm - Pedro, elegancki i elokwentny światowiec, w przyjaźni z którym Krzysiek dostrzeże szansę na stanie się mężczyzną godnym Igi.

Piotr Machalica - Profesor Igi, zbesztany przez nią podczas ważnego egzaminu, okaże się... klientem nowego szefa Małeckiej.

Agencja W. Impact
Dowiedz się więcej na temat: O mnie się nie martw (serial)

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje