O mnie się nie martw

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 6951
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"O mnie się nie martw": Finał pełen zaskakujących wydarzeń...

Akcja ostatniego odcinka 3. serii „O mnie się nie martw” skupi się przede wszystkim na losach Igi (Joanna Kulig) i Marcina (Stefan Pawłowski) oraz roli, jaką w ich życiu odegrał Łukasz (Jan Wieczorkowski). Sprawdź, co w finale nominowanego do Telekamery „Tele Tygodnia” 2016 serialu wydarzy się u pozostałych bohaterów...


Reklama


Aśka (Aleksandra Domańska) i Adam (Lesław Żurek) staną na ślubnym kobiercu, Filip (Piotr Jankowski) popełni straszną pomyłkę, która niemal doprowadzi do śmierci Zuzanny (Anna Mucha), a Marek (Krzysztof Stelmaszyk) podejmie decyzję o zwolnieniu... Igi!

Niepewność przed... ślubem

- Zastanów się, czy na pewno chcesz za mnie wyjść - powie Adam, widząc, że Aśka, zamiast cieszyć się ich ślubem, wypatruje... Marcina.

Młody Kaszuba, który ma być świadkiem Adama, niestety nie dojedzie do Pałacu Ślubów z powodu aresztowania po bójce w Łukaszem. Na zajęcie jego miejsca w roli świadka będzie miał chętkę Krzysiek (Paweł Domagała), który zjawi się, choć bez zaproszenia, na uroczystości.

Po krótkiej rozmowie z narzeczonym Aśka zrozumie w końcu, że to on - Adam, a nie Marcin, jest mężczyzną jej życia, ale czy nie okaże się, że doszła do tego wniosku za późno? Czy Adam zdecyduje się przyjąć od niej małżeńską przysięgę i także ślubować jej dozgonną miłość i wierność?

Kulinarna pomyłka

O tym, czy przez żołądek można dotrzeć do serca kobiety, Filip przekona się, gdy zaprosi Zuzannę na własnoręcznie przyrządzony lunch. Bogata wdówka będzie zachwycona smakiem zaserwowanego jej dania, ale ucztę przypłaci... odwiezieniem na pogotowie.

Filip bowiem, nie wiedząc, że jest uczulona na orzechy, wykorzysta je i niechcący narazi na niebezpieczeństwo życie milionerki. Na szczęście ratownicy medyczni wezwani przez pracującego akurat w ogrodzie Krzyśka pojawią się na miejscu przykrego zdarzenia bardzo szybko.

Czy jednak Zuzanna wybaczy Bonnetowi, że niemal się przez niego udusiła? Czy kulinarna pomyłka stanie Filipowi na drodze do szczęścia u boku uroczej wdowy?

Zwalniam panią!

Spotkanie z Markiem, który razem z Renatą (Katarzyna Gniewkowska) przyjedzie na policję, by wyciągnąć z aresztu syna, skończy się dla Igi bardzo nieprzyjemnym starciem ze starym Kaszubą.

Marek oskarży ją, że to przez nią Marcin został zatrzymany, a grożąca mu sprawa karna możne zniszczyć nie tylko jego karierę, ale też życie. Iga, widząc wściekłość w oczach szefa, będzie starała bronić się przez krzywdzącymi ją zarzutami z całych sił.

Niestety, to, co usłyszy z ust Marka, sprawi, iż cały jej świat w jednej chwili legnie w gruzach.

- Zwalniam panią! - powie jej Kaszuba.

Jak na wyrzucenie Igi z pracy zareaguje Marcin? Czy przyzna rację ojcu i także obwini ukochaną o to, co się stało?

Na ostatni odcinek 3. serii "O mnie się nie martw" TVP2 zaprasza w piątek 4 grudnia o godzinie 20.10.

Agencja W. Impact
Dowiedz się więcej na temat: O mnie się nie martw (serial)

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje