Benim Hala Umudum Var

Nadzieja i miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 677
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Nadzieja i miłość": Wyrwał się z klatki

Kiedyś wyładowywał nadmiar energii, bijąc się za pieniądze. Teraz pomaga mu w tym aktorstwo.

Chociaż trudno w to uwierzyć, Şükrü, którego znamy z roli Ozana w "Nadziei i miłości", potrzebował wielu lat, by zrozumieć, że jest stworzony do grania w filmach i serialach. W pewnym momencie myślał nawet, że zostanie profesjonalnym zawodnikiem mieszanych sztuk walki.

To jest to!

Reklama

Już jako dziecko Özyıldız trenował jiu-jitsu i tajski boks. Marzył wtedy, że w przyszłości stanie się to jego sposobem na życie. Z czasem doszedł do wniosku, iż potrzebuje stabilniejszego zawodu. Rozpoczął zatem studia na politechnice w Istambule, na kierunku inżynieria budowy statków.

Po roku przeniósł się na uniwersytet w Izmirze, gdzie studiował marketing. W ramach tego kierunku wyjechał na roczną wymianę studencką do Portugalii. To tam na nowo pokochał sport i zaczął brać udział w walkach w klatce. Pewnego dnia przypadkiem trafił na uniwersyteckie warsztaty teatralne.

- Byłem oczarowany. Odkryłem, że granie dodaje mi pewności siebie i pozwala się rozwijać. Zrozumiałem, że to moje powołanie - tak wspominał ten moment w jednym z wywiadów. Şükrü wrócił do Turcji i zaczął kolejne studia, tym razem aktorskie.

Szybka kariera

Özyıldız pierwsze kroki w zawodzie stawiał na deskach teatru. Pojawiał się także w reklamach telewizyjnych. W 2011 roku zadebiutował jako aktor serialowy - dostał rolę w "Derin Sular" oraz w "Grzechu Fatmagül".

Swoją pozycję na tureckim rynku ugruntował dopiero dwa lata później, gdy wcielił się w głównego bohatera w "Nadziei i miłości". Potem, grając w serialu "Seref Melesi" zakochał się w Surkan Ovalu (Ayse z "Rozdartych serc"). Ich związek nie należał jednak do udanych - często robili sobie sceny zazdrości, np. o pocałunki na planie z innymi aktorami. W końcu rozstali się w styczniu 2016 r. Şükrü mówił wtedy w wywiadach, że nie jest gotowy na nową miłość i w ciągu kilku najbliższych lat nie zamierza zakładać rodziny.

Jesienią ub.r. zmienił jednak zdanie dla Rabii Yaman, pięknej fotografki modowej, którą znał od pięciu lat. Pół roku później na palcu brunetki zalśnił pierścionek zaręczynowy. Kobieta zdradziła wtedy, że ślub odbędzie się latem 2018 roku, a na miesiąc miodowy wyjadą do Paryża i Amsterdamu.

Jedną z największych pasji Şükrü jest bowiem podróżowanie. Aktor ma nadzieję, że uda mu się zwiedzić kiedyś wszystkie kraje świata.

akw

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje