Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 6800
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ucieknie sprzed ołtarza?

Poważne wątpliwości Mai, która jest o krok od ślubu z Nowickim. Szczęśliwy Tadeusz już nie może doczekać się uroczystego "tak". Determinacja Igora, który w ostatniej chwili zdecydował się po raz ostatni zawalczyć o miłość swojego życia! To wszystko i wiele innych emocjonujących wątków już w czwartek, 8 października, o godzinie 20:05 w "Na Wspólnej".

Igor (Kuba Wesołowski) prosi redaktora naczelnego gazety, w której pracuje o pozwolenie na wyjazd służbowy. Nieważne jest dla niego gdzie, ani po co - liczy się to, by móc wyjechać gdziekolwiek. To dziś bowiem jego ukochana Maja (Agnieszka Żulewska) wychodzi za mąż - za innego mężczyznę! Dlatego Igor chce być jak najdalej od Warszawy?

Reklama

Tymczasem Kamil (Kazimierz Mazur) dowiaduje się od Marty (Joanna Jabłczyńska), że Maję dręczą poważne wątpliwości. Dziewczyna zastanawia się czy powinna wyjść za Nowickiego (Jacek Poniedziałek). Młody Hoffer, poruszony tą wiadomością, dzwoni do przyjaciela i wszystko mu opowiada. Igor uzmysławia sobie, że to jego ostatnia szansa. Zdecyduje się ratować swoją miłość?

Na chwilę przed uroczystym "tak" Maja w drzwiach kościoła widzi swojego ukochanego. Kiedy ksiądz wypowiada słowa przysięgi małżeńskiej jej wzrok skierowany jest na Igora... Co zrobi Maja? Czy prawdziwa miłość wygra z poważnie podjętą decyzją o małżeństwie?

Rozwiązanie tej historii w czwartek, 8 października, o 20:05 na antenie stacji TVN.

materiały prasowe

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje