Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 5731
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ostra akcja Olki

Olka Zimińska (Marta Wierzbicka) pozna się w końcu na Wojtku (Mateusz Mikołajczyk). Chłopak wpędzi ją w poważne tarapaty. Ostatnią deską ratunku jak zwykle okaże się Daniel (Michał Tomala).

Zdradzamy, że Wojtek wciągnie Olkę w nową, podobno poważną akcję. Rzekomo chodzi o uwolnienie zwierząt używanych do testów w jednym z podwarszawskich zakładów kosmetycznych. Chłopak przedstawi Oli i Ani (Anna Karczmarczyk) szczegółowy plan działania. Gdy okaże się, że teren jest strzeżony przez strażników i groźne psy, Ania wycofa się z akcji. Za to Ola bez problemu zgodzi się wziąć udział w ryzykownym przedsięwzięciu.

Reklama

Wojtek umówi się z nią na wieczór. Zapewni ją, że do akcji szykuje się spora ekipa. Ania uświadomi Oli, że to, co chce zrobić, to włamanie na teren dobrze strzeżonej posesji. Ola zaprzeczy, że idzie na akcję tylko dlatego, że podoba jej się Wojtek.

"Jestem przecież z Danielem" - przypomni przyjaciółce.

Tymczasem Daniel postanowi uczcić swoją szóstkę z matematyki. W tym celu zaprosi Olę do kina na "Casablankę". Ona jednak mu odmówi, tłumacząc, że wybiera się na akcję. Z tego powodu dojdzie miedzy nimi do gwałtownej sprzeczki.

"Potrafisz tylko drwić z moich nowych ideałów, a sam nie robisz nic wartościowego" - wykrzyczy Zimińska Danielowi.

On w odpowiedzi powie jej, że ostatnio bardzo się zmieniła i oddaliła od niego.

Przychodzi czas akcji.

Zobaczymy ją w 1243. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w czwartek 25 lutego). Na miejscu okaże się, że stawili się tylko Ola i Wojtek. Młoda Zimińska będzie przerażona, kiedy dowie się, że trzeba przejść przez wysokie ogrodzenie. Niespodziewanie włączy się alarm, a Wojtek przepadnie jak kamień w wodę! Po prostu ucieknie! Wtedy Ola zadzwoni do Daniela.

"Błagam Cię, przyjedź i pomóż mi" - usłyszy Brzozowski.

Oczywiście po raz kolejny wyratuje Olkę z opałów.

Czy Zimińska w końcu przejrzy na oczy i raz na zawsze da sobie spokój z Wojtkiem?

Agencja W. Impact

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje