Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 5725
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": To senator Krupski nasłał Zosię na Cieślika!

Zosia (Justyna Schneider), która aplikuje na stanowisko nowej asystentki Damiana Cieślika (Waldemar Błaszczyk), okaże się... wtyką jego największego rywala, czyli senatora Krupskiego (Maciej Wilewski)! Poznaj szczegóły!


Reklama

Zdradzamy, że Zosia Lipska perfekcyjnie wykona zadanie, które Żaneta (Anna Guzik) zleciła jej w ramach testu. Nie dość, że prawidłowo naniesie wszystkie poprawki do ustawy, to jeszcze ją kompetentnie oceni i zanalizuje!

- Moim zdaniem ta ustawa jest do niczego! - oznajmi Lipska w 1895. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w czwartek 3 kwietnia). - Jeśli mogę coś zasugerować, radzę panu senatorowi, żeby głosował przeciwko jej przyjęciu.

Lipska doda, że oprócz poprawek, na końcu umieściła jeszcze wnioski. Damian będzie pod wielkim wrażeniem. A Żaneta chłodnym tonem oznajmi jej, że odezwą się do niej, gdy zapoznają się z naniesionymi poprawkami. Prawdę mówiąc, będzie powątpiewać w to, czy mają one jakąkolwiek wartość. Damian zaś ochoczo zabierze się do lektury. Potem powie Szulcowej, że Lipska wykonała kawał dobrej roboty.

- Chcę, żeby pracowała w moim biurze - powie. - I nie traktuj tej dziewczyny jak popychadła.  Właśnie kogoś takiego jak ona potrzebujemy. Po prostu daj jej szansę. Rozumiem, że brak ci Ewy (Ewa Gawryluk), ale powinnaś pogodzić się z tym, że twoja przyjaciółka już nie wróci do mojego biura.

Tymczasem Lipska spotka się z... senatorem Krupskim. Z ich rozmowy dowiemy się, że w rzeczywistości sprytna dziewczyna pracuje dla niego. Zadowolona da mu do zrozumienia, że Cieślik łyknął haczyk. Jako jego rzekoma asystentka dostanie za zadanie zdobywać informacje i donosić o wszystkim Krupskiemu...

Agencja W. Impact
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje