M jak miłość

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 249112
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zduński nareszcie usidlony!

Tuż przed ślubem Joanny (Agnieszka Wiedłocha) i Pawła (Rafał Mroczek) dojdzie do afery z mamusią (Beata Rybotycka) i byłym kochankiem (Bartek Świderski) pannej młodej w rolach głównych. Poznaj szczegóły!

Zdradzamy, że Joannę nieoczekiwanie odwiedzi jej były partner Jan i pochwali się jej, że właśnie dostał rozwód, w związku z czym mogą teraz wziąć ślub. Liberadzka nie będzie jednak zainteresowana.

Reklama

- Za późno pomyślałeś o uporządkowaniu swoich spraw - usłyszy Jan. - Bo ja za kilka godzin wychodzę za innego!

W tych okolicznościach Jan niezwłocznie zadzwoni do Laury, matki Joanny, by za wszelką cenę nie dopuściła do zamażpójścia córki. To właśnie od niego kobieta dowie się o planach Aśki. Bowiem od dawna są skłócone i nawet nie rozmawiają ze sobą. Choć Joanna nie zaprosi matki na ślub, ta pojawi się przed USC i urządzi córce karczemną awanturę.

Laura przyzna córce, że jest na utrzymaniu Jana, a mieszkanie, w którym Aśka aktualnie mieszka, zostało kupione za jego pieniądze.

- Nie możesz więc teraz poślubić kogoś innego! - zażąda zdesperowana Laura.

Lecz Joanna nie posłucha matki. Pójdzie za głosem serca i spoglądając Pawłowi prosto w oczy wypowie słowa małżeńskiej przysięgi. Ślub Pawła i Joanny zobaczymy w 868. odcinku "M jak miłość" (emisja w poniedziałek 28 listopada). A to oznacza, że Zduński nareszcie zostanie usidlony!

Co czeka Joannę i Pawła po ślubie?

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Agencja W. Impact
Dowiedz się więcej na temat: Rafał Mroczek | Agnieszka Więdłocha | M jak miłość | seriale

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje