M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 277370
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Magda i Andrzej wezmą ślub?!

Los nie oszczędzał Magdy. Trudne związki, zdrady, poronienie i choroba serca. Czy w końcu zazna szczęścia u boku Andrzeja?

Odzyskają wolność i... wezmą ślub?

Po wakacjach widzowie będą mogli śledzić kolejne losy Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) i Magdy (Anna Mucha). Ich wątek zostanie mocno rozbudowany!

Reklama

- Coś się skończyło, i myślę że również coś w Andrzeju pękło. W sytuacji, gdy wydawałoby się, że jego życie już właściwie trochę nie ma sensu, to się okazało, że pojawia się nagle postać, która rozświetla jego życie i daje nadzieję. Nowy sezon będzie skupiał się głównie wokół jego relacji z Magdą - opowiada serialowy Budzyński. - Wróci Marta i na pewno coś zacznie się komplikować - dodaje.

- Olek za swoją zdradę zapłacił bardzo wysoką cenę i teraz będzie musiał walczyć z Andrzejem o Magdę - zdradza Maurycy Popiel. - Tej walki na pewno nie ułatwi mu Aneta, która jest dość nieobliczalna. Magda będzie musiała trzymać się na baczności...

Przypomnijmy, że Chodakowska złożyła już pozew rozwodowy. Wielu widzów liczy na to, że po wakacjach oboje z Andrzejem będą już wolni i... wezmą ślub! Jednak, jak wynika z kulis serialu, nie będzie to takie proste...


Widzowie im kibicują


W opinii fanów "Emki" Magda i Andrzej są do siebie podobni niczym dwie połówki jednego jabłka.

Scenarzyści powinni ich ze sobą połączyć w parę, tym bardziej że dzięki ostatecznej decyzji Marty (Dominika Ostałowska) Budzyński odzyskał wolność, a Chodakowska została zdradzona przez męża (Maurycy Popiel).

Olek jest zresztą potępiany, bo nie tylko dopuścił się wiarołomstwa, ale także zostawił na pastwę losu żonę z adoptowanym synem Maćkiem (Franciszek Przanowski). Należy mu się stosowna zapłata od losu... Swoje opinie widzowie zamieszczają na specjalnie utworzonym facebookowym fan page'u "Magda i Andrzej - 'M jak miłość'":

swiatseriali.pl

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje