M jak miłość

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 304238
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Kłamstwa Anety

​Aneta z każdym dniem coraz bardziej nienawidzi Magdy i robi wszystko, by zatruć jej życie. A gdy na pogrzebie Tomka spotyka Aleksandrę, postanawia oczernić rywalkę w jej oczach... Czy Chodakowska uwierzy w jej kłamstwa? Zapraszamy na 1313. odcinek "M jak miłość", a w nim...


Tuż po pogrzebie bliscy Tomka spotykają się w bistro. A Kryńska wykorzystuje okazję, by z Aleksandrą "szczerze" porozmawiać.

Reklama

- Może to nie jest właściwe miejsce i czas, ale muszę pani powiedzieć coś bardzo ważnego... Bardzo martwię się o Olka.

I po chwili zaczyna opowiadać o rzekomym "szaleństwie" jej synowej...

- Magda nie może pogodzić się z tym, że Olek od niej odszedł. I ja nawet gdzieś tam ją rozumiem... Ale kobieta w pewnym momencie powinna zaakceptować to, że sprawa jest przegrana i - nie wiem - spróbować zachować się z klasą? A Magda... ona wysyła do znajomych Olka niefajne, obraźliwe maile i esemesy, jakieś kłamstwa na jego temat... A nawet pogróżki!

- Magda?

- Owszem! A przecież Olek tak ładnie, wspaniałomyślnie się wobec niej zachował... Oddał jej swoje mieszkanie, nadal zajmuje się Maćkiem... Wiem, że nie powinnam się w to wtrącać, ale... nie mogę spokojnie patrzeć na to, jak ona traktuje pani syna!

Aneta jest przekonana, że jej słowa trafiły na podatny grunt - i Chodakowska będzie odtąd jej sprzyjać. Jednak matka lekarza od razu domyśla się, że dziewczyna kłamie... I chwilę później, zirytowana, robi synowi ostre wymówki.

- Olek, czyś ty na głowę upadł? Rozmawiałam z tą twoją... mój Boże... nową "dziewczyną"! Ja nie mogę uwierzyć, że jesteś aż tak naiwny! Co tak patrzysz? Dobrze wiesz, o czym mówię! To zwykła intrygantka, w dodatku zupełnie bez klasy! Coś ci powiem, synu: popełniłeś życiowy błąd, odchodząc od Magdy....

A Chodakowski, załamany, sięga tylko po drinka i rzuca cicho:

- Wiem, mamo, wiem... Myślisz, że nie wiem?

Co wydarzy się dalej? Czy Aneta zapłaci w końcu za swoje kłamstwa... i za cierpienie Magdy oraz Maćka? Emisja odcinka numer 1313 już w poniedziałek, 18 września, punktualnie o godz. 20.50 - takich emocji lepiej nie przegapić! 

www.mjakmilosc.tvp.pl/

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje