M jak miłość

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 193252
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Anna Mucha robi... policyjną karierę

Aktorka Anna Mucha, czyli Madzia Marszałek z "M jak miłość", od kilku lat współpracuje z mazowiecką policją i chętnie wciela się w rolę policjantki. W środę spacerowała deptakiem w Radomiu, ubrana w policyjny mundur, a potem kręciła sceny z udziałem policyjnych antyterrorystów.

- Coraz częściej chodzę w mundurze, ale jestem przypisana do jednej konkretnej komendy - w Radomiu - zaznacza aktorka znana m.in. z roli Magdy w serialu "M jak miłość".

Reklama

Mucha współpracuje z mazowiecką policją w Radomiu od trzech lat. Wcześniej - obok innych znanych ze świata filmu postaci m.in. Magdaleny Schejbal i Macieja Damięckiego - wcieliła się w policjantkę, biorąc udział w sesji zdjęciowej do policyjnego kalendarza, z którego dochód został przeznaczony na cel charytatywny.

- Od tego czasu awansowałam o jeden stopień. Sądząc po mundurze jestem już komisarzem. Moja kariera policyjna rozwija się - żartuje aktorka, wskazując na gwiazdki na pagonie munduru.

Kiedy ostatnio Mucha szła ulicą Radomia w towarzystwie dwóch tak samo umundurowanych policjantek, wyglądała jak zwykła funkcjonariuszka patrolująca miasto. Zdradzały ją jedynie mocno umalowane karminową szminką usta. Kilka kroków za nimi jechał w wózku wraz z opiekunką kilkumiesięczny synek Anny Muchy, z którym aktorka nie chce się na dłużej rozstawać.

Mucha jest ambasadorem i jurorem odbywających się do końca tygodnia w Radomiu Ogólnopolskich Spotkań Filmowych "Kameralne Lato". Aktorka wzięła udział w kręceniu w ramach festiwalowych warsztatów sceny specjalnej z udziałem policyjnych antyterrorystów. Mucha, jako funkcjonariuszka prewencji odbierała od nich zatrzymanych przestępców.

- Rola policjantki coraz bardziej mi się podoba. Chętnie się fotografuję w mundurze. Wrzucę taką fotkę na swój blog, może to będzie rodzaj castingu do filmu sensacyjnego - żartuje aktorka.

swiatseriali.pl/PAP
Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość | Anna Mucha

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje