M jak miłość

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 193456
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Który z nowych seriali okaże się waszym zdaniem hitem jesieni?

Ci którzy wzięli udział w naszej ankiecie na pewno są ciekawi odpowiedzi innych serialomaniaków. Oto one:

Pierwsze miejsce: "Aida" - 40%

Kim jest tytułowa Aida? To matka samotnie wychowująca dwoje dzieci, ale nigdy nie traci ducha, choć życie w kamienicy pełnej ekscentrycznych osobowości nie należy do łatwych.

W roli głównej zobaczymy Sonię Bohosiewicz (do tej pory znana z roli w serialu "Usta usta"), a jej córkę zagra... prywatnie siostra aktorki - Maja Bohosiewicz ("M jak miłość")!

Drugie miejsce: "Głęboka woda" - 28%

"Głęboka woda" to nowy serial telewizyjnej Dwójki, w którym Marcin Dorociński zagra dyrektora Ośrodka Opieki Społecznej - Wiktora Okulickiego. Partneruje mu Katarzyna Maciąg. O czym jest serial? Interwencje w domach podopiecznych, szukanie pomocy dla bezdomnych i uzależnionych to chleb powszedni bohaterów nowego serialu TVP 2. 14 czerwca 2011 roku w miejsce "M jak miłość" TVP 2 premierowo pokazała widzom "Głęboką wodę". Pilota nowej produkcji obejrzało 2,7 mln Polaków.

Trzecie miejsce: "Wiadomościach z drugiej ręki" - 18%

Serial w sposób komediowy mówi o kulisach telewizji a zarazem puszcza oko do widza. Bohaterami są pracownicy stacji telewizyjnej PL.24. Nowy serial codzienny zajmie w ramówce miejsce "Licencji na wychowanie", która choć miała swoich wiernych fanów, poległa pod względem oglądalności, konkurując głównie z programami informacyjnymi. Ciekawe, czy telewidzowie zamiast serwisów z wiadomościami wybiorą produkcję komediową, odkrywającą przed nimi świat mediów? W rolach głównych: Hirsch ("BrzydUla") i Mecwaldowski ("Usta usta").

Czwarte miejsce: "Siła wyższa" - 13%

Nowy serial twórcy "Rancza" to opowieść o zakonnikach z prowincjonalnego klasztoru, których spokojne i monotonne życie ulegnie radykalnej zmianie, gdy w ich bliskim sąsiedztwie powstanie... ośrodek buddyjski. "To zabawna historia z dobrym pomysłem, dotycząca naszej duchowości i tolerancji, różnych jej form, twarzy, ekspresji. Wszystko w poświacie komediowej" - mówi Piotr Fronczewski, który w serialu wciela się w postać ojca Jana, gwardiana franciszkanów.

Poza aktorem zobaczymy także Annę Dereszowską, Katarzynę Żak, Kamillę Baar, Karolinę Nolbrzak i Marcina Perchucia.

Zapraszamy także do wzięcia udziału w nowej ankiecie: Waszym zdaniem: Która z pań jest najlepszą serialową aktorką?

swiatseriali.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Aida" | Głęboka woda | Wiadomości z drugiej ręki | Siła wyższa
Najlepsze tematy

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje