Klub szalonych dziewic

Ocena
serialu
7,4
Dobry
Ocen: 427
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zagadkowa kobieta

Dominika Łakomska w serialu "Klub Szalonych Dziewic" wciela się w Darię, matkę dwójki dzieci i żonę poważanego lekarza. Wydaje się być najbardziej stateczną i poukładaną spośród głównych bohaterek. Pozory jednak mylą…

Daria ukończyła dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim. Jako jedyna z grupy przyjaciółek nie pracuje. Na co dzień zajmuje się rodziną, dużym domem i problemami swoich koleżanek.

Reklama

"Przez pierwsze odcinki serialu moja bohaterka będzie sprawiała wrażenie kobiety zrównoważonej, poukładanej i spokojnej. A potem zaskoczy… i to naprawdę mocno" - wyjaśnia Dominika Łakomska.

W Darii pewnego dnia coś pęknie. Będzie miała dosyć życia w nudnym i przewidywalnym schemacie oraz spełniania zachcianek rodziny. W jej związku zapanuje monotonia. Postanowi zadbać o siebie.

"To ambitny typ, dlatego będzie chciała realizować siebie" - mówi Dominika Łakomska. "W jaki sposób to się odbędzie? Tego nie mogę powiedzieć. Moja bohaterka zaskoczy nie tylko rodzinę, ale także swoje przyjaciółki".

Dla męża Darii Pawła (Adam Woronowicz) nadchodzące nieoczekiwane zmiany będą dosyć bolesne.

"Myślę, że dla każdego mężczyzny jest trudne, gdy jego żona próbuje zawalczyć o kawałek swojego prywatnego życia, do którego on nie ma dostępu" - zauważa aktorka.

Agencja W. Impact

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje