Klan

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 6318
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Dominika zażąda od Jerzego... 200 tysięcy złotych!

Dagmara (Anna Janik) wreszcie wyzna Jerzemu (Andrzej Grabarczyk), dlaczego tak bardzo zależało jej na potwierdzeniu, że Chojnicki jest jej ojcem. Okaże się, że dziewczyna potrzebuje... dwieście tysięcy złotych!


W 3135. odcinku "Klanu" (emisja w TVP1 w czwartek 25 maja o godzinie 18.00) Elżbieta (Barbara Bursztynowicz) zaproponuje mężowi, by zaprosił Dominikę do ich domu na Sadybie.

Reklama

- Powinna poznać swoje rodzeństwo... Skoro są wyniki badań DNA i wszystko jest jasne, to może miejmy to wszyscy za sobą - zasugeruje Chojnicka, a Jerzy po długim zastanowieniu uzna, że to dobry pomysł, by nie zwlekać z przedstawieniem swojej nieślubnej córki Eli, Beacie (Magdalena Wójcik) i Michałowi (Daniel Zawadzki).

- Przywiozę ją na Sadybę - powie i pojedzie po córkę na dworzec.

- Pomyślałem, że najlepiej nam się będzie rozmawiało w moim domu... Tego tematu jeszcze nie poruszaliśmy, ale... mam żonę, dzieci, wnuki. Trzeba się w końcu poznać! - stwierdzi Jurek, gdy tylko Dominika wysiądzie z pociągu.

Dominika nie będzie zachwycona pomysłem, by jechać na Sadybę.

- Chodziło mi raczej o rozmowę w cztery oczy. Żeby nikt nam nie przeszkadzał - wyzna ojcu, a Jerzy zaproponuje, by w takim razie porozmawiali u niego w firmie.

Godzinę później Chojnicki i Dominika usiądą naprzeciwko siebie w pustym biurze Jerzego.

- Nie chcę wchodzić z butami w twoje życie - powie dziewczyna, gdy Jurek zaproponuje jej, aby po maturze przyjechała do Warszawy na dłużej i spędziła wakacje z nim i Elżbietą.

- Mama nigdy nie chciała, żebym cię odnalazła - doda.

- To dlaczego tu jesteś? - zapyta Chojnicki. 

- Pewnie nigdy byśmy się nie spotkali, ja i ty, gdyby... mama nie zachorowała - zacznie Dominika.

- Co jej jest? - zaniepokoi się Jerzy.

- Rak mózgu. Glejak. Wszystko, wszystkie oszczędności poszły na leczenie. Guz się zmniejszył, o połowę, ale to leczenie jest bardzo kosztowne... Dlatego tu jestem - usłyszy.

- Nigdy nie byłam dla ciebie ciężarem, ani w sensie finansowym, ani w ogóle. Ale teraz musisz mi pomóc zdobyć pieniądze na leczenie. Potrzebuję dwieście tysięcy złotych - powie w końcu Dominika.

Czy Jerzy pomoże swej nieślubnej córce?

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

Agencja W. Impact

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje