Klan

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 6086
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Daniel kolejną książkę napisze o ciotce Dorocie!

Orłowska (Edyta Herbuś) poinformuje Daniela (Marek Kossakowski), że telewizja jest zainteresowana nakręceniem serialu na podstawie jego wydanych niedawno wspomnień. Ross odwdzięczy się dziennikarce wyznaniem, że pracuje już nad kolejną książką, którą zamierza w całości poświęcić jednej z sióstr swojej matki!

W 3132. odcinku "Klanu" (emisja w TVP1 w poniedziałek 22 maja o godzinie 18.00) Daniel umówi się na spotkanie z redaktor Orłowską. Zanim dziennikarka zjawi się w Rosso, Monika (Izabela Trojanowska) wyzna synowi, że choć nie przepada za nią, docenia to, co dla niego zrobiła.

Reklama

- To spotkanie z czytelnikami na targach... Naprawdę byłam pod wrażeniem. Dało się wyczuć, że ona jest po twojej stronie - stwierdzi.

Zaraz po tym, jak Monika zniknie na zapleczu swej restauracji, do stolika Daniela podejdzie Orłowska.

- Byłam na spotkaniu w telewizji, wszyscy są zainteresowani zrobieniem serialu na podstawie pana książki. Już szukam scenarzysty. Dałam pana książkę kilku osobom z branży filmowej... - powie Rossowi.

- A jak nikt nie zechce się tym zająć? - zapyta chłopak, a Marta odpowie mu, że liczy na to, iż wszyscy będą chcieli, bo książka, którą napisał, to świetny materiał na serial.

- To niech mi pan teraz powie, nad czym pan pracuje - Orłowska nagle zmieni temat rozmowy.

- Widziałam, jak zachowywał się pan podczas targów. Spodobało się panu bycie poczytnym pisarzem. Pomyślałam, że połknął pan bakcyla - stwierdzi.

Daniel uzna, że może zdradzić dziennikarce swój sekret i powiedzieć jej, czego dotyczyć będzie jego druga książka.

- O ludziach z hospicjum... - zacznie.

- W książce o sekcie wspominał pan o hospicjum - przerwie mu Marta.

Ross uśmiechnie się do niej.

- To temat zasługujący na osobną książkę - powie i doda, że chce opisać losy jednej z sióstr swojej matki - zakonnicy, która założyła hospicjum.

- Postanowiłem odszukać ciotkę... Myśli pani, że kogoś to zainteresuje? - zapyta.

Orłowska zażartuje, że rodzina Daniela to prawdziwa kopalnia tematów, a jeśli książkę o Dorocie (Agnieszka Wosińska) napisze tak samo dobrze, jak tę o sekcie, to na pewno odniesie sukces!

Agencja W. Impact

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje