Klan

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 6346
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Klan": Brajan wyzna Czesi miłość... przy Darku!

Brajan (Marcin Błaszak) postanowi wyznać Czesi (Anna Powierza), że jest miłością jego życia. Upije się i pójdzie do domu Kurzawskiej. Padnie przed nią na kolana... - Powinienem cię nienawidzić, ale nie umiem, nie potrafię, bo cię, kurde, kocham - wyszepcze.

W 3322. odcinku "Klanu" (emisja w TVP1 w czwartek 7 czerwca o godzinie 18.00) Darek (Dariusz Lewandowski) zażąda od zwolnionego z pracy Brajana, by przekazał mu firmowy komputer oraz wszystkie hasła, a potem jak najszybciej wyniósł się z biura.

Reklama

- Spodziewałem się, że to ty mnie zastąpisz. Załatwiłeś mnie... - warknie Cebula, patrząc Kurzawskiemu w oczy.

- Sam się załatwiłeś. Trzeba być idiotą, żeby wynosić bazę danych z firmy - powie mu Darek

- Kumpla z wojska załatwiłeś. Jesteś zero! - wykrzyczy mu Brajan prosto w twarz.

- Kumpla? Żona kumpla to świętość, a ty wysyłałeś mnie w świat, żeby dobrać się do mojej żony! Tak robi tylko pospolita gnida - zdenerwuje się Kurzawski.

- Ona sama do mnie przyszła - oznajmi Cebula.

Darek rzuci się na Brajana z pięściami. W tym samym momencie do pokoju wejdzie Bolek (Krzysztof Janczar).

- Hej! Koguty! Spokój! Miałeś przejąć od pana Cebuli hasła do komputera, a nie obrywać mu guziki z marynarki - krzyknie, rozdzielając szarpiących się mężczyzn.

Brajan natychmiast opuści biuro. Kilka godzin później - kompletnie pijany - zjawi się w domu Czesi.

- Po co przyszedłeś? - zapyta go Kurzawska.

- Popatrzeć na kobietę, przez którą straciłem robotę... Wykorzystaliście mnie! Zniszczyliście! Ty i Darek - oskarży ją Cebula, po czym niespodziewanie padnie na kolana.

- Nie miałaś dla mnie litości. Ale trudno... Nie żałuję... Przeżyłem najpiękniejsze chwile w życiu. Czesiu moja, kocham cię - wybełkocze.

Darek, który właśnie wróci z pracy do domu, stanie jak wryty, gdy usłyszy wyznanie Brajana i zobaczy go klęczącego przed jego żoną. Kurzawski wpadnie w szał...

- Wynoś się stąd! - krzyknie.

Czy między byłymi kumplami znów dojdzie do rękoczynów? Czy Czesławie uda się powstrzymać ich przed skoczeniem sobie do oczu?

Agencja W. Impact

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje