Klan

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 4410
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

“Klan": Barbara Bursztynowicz została pisarką!

"Jak w życiu" to tytuł książki autorstwa aktorki Barbary Bursztynowicz, czyli serialowej Elżbiety Chojnickiej z "Klanu". Sprawdź, czy i o kim plotkuje gwiazda!


Reklama

Na pierwsze czytanie fragmentów swojej książki kochana przez widzów gwiazda zaprosiła w minioną sobotę swoich przyjaciół do galerii Kalinowe Serce na warszawskim Żolibiorzu, czyli do siedziby Fundacji Artystycznej Kalinowe Serce im. Kaliny Jędrusik, której jest ambasadorką. Wśród jej gości znaleźli się m. in. Dorota Naruszewicz, niezapomniana Beata z sagi rodu Lubiczów oraz Jerzy Kryszak, z którym aktorka przed laty grała w stołecznym Teatrze Ateneum.

- Wszystko zaczęło się od felietonów - ujawniła Barbara Bursztynowicz.

- Gdy jedna z gazet zaproponowała mi ich pisanie, a ja się na to natychmiast zgodziłam, mój mąż Jacek Bursztynowicz przeraził się nie na żarty: "Przecież ty nie masz żadnego doświadczenia w pisaniu! I kiedy znajdziesz na to czas?" Moja córka Małgosia okazała się większą optymistką. Powiedziała, że to fantastyczne wyzwanie i kolejna przygoda przede mną. Potem musiała przepisywać moje ręczne bazgroły  na komputer (śmiech). Zrobiła też rysunki do książki 

Felietony Barbary Bursztynowicz złożyły się na książkę "Jak w życiu".

- Piszę w nich głównie o sobie i o tym, co spotyka mnie w życiu - ujawniła aktorka. - Nie plotkuję.  Jest tu miejsce i na śmiech, i na wzruszenia. Oczywiście nie mogło obyć się bez anegdot z planu "Klanu". Mam bowiem pełną świadomość, że gdyby nie Elżbieta Chojnicka, którą gram w tym serialu, byłabym anonimową osobą i nikt nie zaproponowałby mi wydania książki.

W książce znalazły się ponadto zdjęcia autorstwa aktorki.

Agencja W. Impact
Dowiedz się więcej na temat: Klan | Barbara Bursztynowicz

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje