Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 11862
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia: Patryk Pniewski jak... Bartosz Kapustka

Do obsady "Barw szczęścia" dołączył 26-letni Patryk Pniewski, młodej widowni znany m.in. jako Krystian Domański z "Pierwszej miłości" i Łukasz Tarczyński z "Belfra". Wcieli się w postać prawdziwego talentu piłkarskiego Józefa Sałatki, którego pierwowzorem jest gwiazda reprezentacji Polski Bartosz Kapustka.

Zdradzamy, że w 1644. odcinku "Barw szczęścia" (emisja 19 kwietnia w TVP2) ze zgrupowania w Bieszczadach Darek (Andrzej Niemyt) wróci do domu w towarzystwie... przystojnego chłopaka.

Reklama

- Dobry wieczór panu - grzecznie przywita się z Władkiem (Przemysław Stippa) ubrany w pstrokaty dres Józek Sałatka.

- Znalazłem prawdziwy talent, przyszłość naszego futbolu - powie z dumą Janicki.

Okaże się, że Darek został menadżerem młodziutkiego zawodnika. Szkopuł w tym, że chłopak pochodzący z małej podrzeszowskiej wsi nie będzie miał gdzie się zatrzymać po przyjeździe do Warszawy i zamieszka ze swym nowym mentorem i jego ukochanym...

- Zobaczysz, Kopytkowo jeszcze będzie z ciebie dumne - zapewni Józka Janicki tuż przed tym, jak zabierze go na spotkanie z Jerzym Dudkiem.

- Jestem zaszczycony, normalnie nie wierzę, że to się dzieje naprawdę - wyduka Sałatka, patrząc prosto w oczy byłemu członkowi piłkarskiej drużyny narodowej. - Mogę sobie strzelić z tobą selfie? - zapyta.

Bramkarz zgodzi się, po czym zaprosi Józka na boisko, by pokazał mu, co potrafi. Po treningu Jerzy nazwie Sałatkę narwańcem, ale przyzna Darkowi rację, że chłopak ma zadatki na niezłego napastnika.

- Jest szybki, zwinny... Widać, że w smarkaczu aż się gotuje, nie pęka, idzie na całość - stwierdzi.

Dudek poradzi Janickiemu, by popracował z Józkiem nad techniką.

- Kiedy nabierze ogłady, sprzedasz go do dobrej drużyny za naprawdę duże pieniądze - powie.

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

Agencja W. Impact

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama