Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 11389
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Nowe życie czy... śmierć po rozwodzie?

Ze szczegółową odpowiedzią na pytanie, co stanie się z Chowańską, musimy poczekać do 21 sierpnia. Tego dnia „Barwy szczęścia” pojawią się w TVP 2 po wakacyjnej przerwie.

Po powrocie z wyprawy w Himalaje Chowański (Jacek Rozenek) nie zastanie w domu ani Marty (Katarzyna Zielińska), ani Ewuni (Gabriela Ziembicka). Dowie się, że jego żona podjęła decyzję o wyjeździe do Białegostoku i za pośrednictwem swojego adwokata złożyła w sądzie pozew rozwodowy.

Reklama

Artur postanowi ratować małżeństwo. Co zrobi, żeby przekonać Martę do wycofania pozwu? Czy Chowańska zdecyduje się dać mu jeszcze jedną szansę?

Rozpocznie nowy rozdział

Kiedy na początku grudnia ubiegłego roku Katarzyna Zielińska potwierdziła, że rezygnuje z dalszego udziału w "Barwach szczęścia", fani serialu zastanawiali się, jak scenarzyści zakończą wątek granej przez nią od 10 lat Marty. Czy uśmiercając ją, czy może wysyłając na zawsze do innego miasta? Pojawiły się też pogłoski, że Katarzynę Zielińską zastąpi w roli Chowańskiej inna aktorka.

Dziś wiadomo, że żona Artura - namówiona przez Piotra (Piotr Jankowski) - wyjedzie z córką do innego miasta, gdzie podejmie pracę i rozpocznie nowe życie.

Jak zapewnia produkcja popularnego serialu, wątek Marty zostanie całkowicie wygaszony dopiero za kilka miesięcy. Czy były mąż ponownie stanie się jej bliski i to u jego boku odnajdzie szczęście i zapomni o Arturze? Jaką rolę w jej życiu odegra Walawski?

Zniknie bez śladu?

Zdradzamy, że Marta spotka się z Chowańskim, który odnajdzie ją i odwiedzi w Białymstoku. Bez owijania w bawełnę powie mu, że uważa ich związek za definitywnie zakończony. Kilka dni po rozmowie z mężem zniknie bez śladu w tajemniczych okolicznościach. Nawet Elżbieta (Marzena Trybała) nie będzie miała pojęcia, co stało się z jej córką. Okaże się, że Chowańska żyje, ale wpadła w poważne tarapaty i jest w wielkim niebezpieczeństwie! Na jej drodze znów pojawi się... Iga (Ada Fijał), przeciwko której zeznawała w sądzie podczas rozprawy Piotra oskarżonego o molestowanie dzieci.

A.IM

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje