Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10752
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Lesław Żurek za niespełna pół roku znów zostanie tatą!

Na przełomie lutego i marca przyszłego roku rodzina Lesława Żurka, czyli Bruna Stańskiego z "Barw szczęścia", powiększy się. Żona aktora - Katarzyna Misiewicz-Żurek - jest w czwartym miesiącu ciąży...


Ci, którzy jeszcze niedawno martwili się tym, że małżeństwo Lesława Żurka nie przetrwa kryzysu, jaki dopadł je trzy lata temu, mogą odetchnąć z ulgą. Aktor i jego żona rozwiązali wszystkie problemy i doszli do wniosku, że nic tak nie scementuje ich związku, jak drugie dziecko. Jak ogłosił właśnie magazyn "Dobry Tydzień", za pół roku 10-letnia Zuzia - córka aktorskiej pary - przestanie być jedynaczką!

Reklama

- Kasia jest w ciąży, w czwartym miesiącu. Oboje są przeszczęśliwi. Jak tylko dowiedzieli się, że ich rodzina się powiększy, podjęli decyzję o remoncie mieszkania. Muszą przygotować swój azyl na przyjęcie nowego, maleńkiego lokatora - zdradziła w rozmowie z  tygodnikiem znajoma państwa Żurków.

Lesław Żurek i Katarzyna Misiewicz poznali się podczas studiów w krakowskiej szkole teatralnej. Najpierw się zaprzyjaźnili, a później - bardzo szybko - zakochali w sobie do szaleństwa. Nie czekali zbyt długo ze ślubem, bo oboje marzyli o cudownej, kochającej się rodzinie. Kiedy na świat przyszła ich córeczka, Katarzyna Żurek postanowiła skupić się na wychowywaniu dziecka. W ogóle nie myślała o karierze, ani o rolach, jakie być może zagrałaby, gdyby nie zdecydowała się poświęcić całego swojego czasu ukochanej Zuzi.

- Rola mamy jest najważniejsza w moim życiu - powiedziała w wywiadzie.

Niestety, po siedmiu latach małżeństwa między Lesławem i Kasią coś zaczęło się psuć. Oboje zdawali sobie sprawę z tego, że muszą z całych sił walczyć o swój związek, jeżeli chcą go ocalić przez rozpadem...

- To, że rozpada się związek, nie znaczy, że nie ma miłości. Zmieniają się zasady, ale ona jest - wyznał aktor w wywiadzie dla "Gali".

Dziś Lesław i Katarzyna nie pamiętają nawet, dlaczego trzy lata temu myśleli o rozstaniu. Ich znajomi twierdzą, że nigdy nie byli tak szczęśliwi, jak teraz, gdy wiedzą już, że za pół roku znów zostaną rodzicami.


Agencja W. Impact

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje