Apetyt na życie

Ocena
serialu
7,1
Dobry
Ocen: 311
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Urządza awantury na niby

Maja Hirsch za sprawą roli Pauliny Febo w "BrzydUli" przyzwyczaiła widzów do wizerunku wrednej jędzy. W serialu "Apetyt na życie" z pewnością zaskoczy wielu swoich fanów. Zagra sympatyczną i spokojną lekarkę Julię.

Maja Hirsch wciela się w lekarza chirurgii pourazowej. Julia pracuje w szpitalu państwowym. Nie ma ani dzieci, ani męża. Obecnie jej uwagę pochłania romans z ordynatorem szpitala Szczepanem (Krzysztof Stelmaszyk). W wolnym czasie przychodzi do "Dobrego miejsca", aby spotkać się ze swoimi wieloletnimi przyjaciółmi.

Reklama

"W tej transzy moja bohaterka będzie starała się przedstawić grupie jej bliskich znajomych swojego ukochanego, który - nie wiedzieć dlaczego - będzie się bardzo przed tym bronił" - wyjawia aktorka.

Julia to typ osoby poukładanej i spokojnej.

"Budzi sympatię, a z jej twarzy rzadko znika uśmiech" - zauważa Maja Hirsch. "Jako lekarz ma to we krwi, że lubi otaczać opieką potrzebujących".

Rola w "Apetycie na życie" to dla aktorki odskocznia od wizerunku, jaki ugruntował się w mediach.

"Jestem w szoku, że zaproponowano mi zagranie takiej postaci, bo ona zupełnie nie przypomina tych wcześniejszych" - przyznaje Maja. "Ale ogromnie cieszę się z tego powodu".

Teraz przed kamerami aktorka występuje delikatnie umalowana. Jej bohaterka ubiera się w stonowane, pastelowe kolory.

"Nie jestem przyzwyczajona do tego typu ról" - mówi serialowa Julia. "Dlatego często awanturuję się w charakteryzacji, że chciałabym nadać mojej bohaterce ostrzejszych rysów, ale nikt mnie nie słucha! Oczywiście urządzam awantury na niby".

Agencja W. Impact

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje