"Szkoła przetrwania": Zbuntowana młodzież pod opieką Joe Lando

"Szkoła przetrwania" jest opowieścią o wyzwaniach stojących przed nastolatkami w szkole Mt. Horizon. To miejsce przeznaczone dla trudnej młodzieży, mające pomóc uczniom w radzeniu sobie z przeciwnościami losu, rozchwianymi emocjami i w poukładaniu życia na nowo. Bohaterami serialu są także członkowie kadry, których zadaniem jest wspieranie młodych ludzi i uczenie ich samodzielności.

 

Reklama

Scott Baringer (w tej roli Hayden Christensen) przybywa do szkoły dla trudnej młodzieży eskortowany przez ojca i macochę. Scott próbuje uciec, na jego poszukiwania wyrusza dyrektor szkoły, Peter Scarbrow (Joe Lando). Jedna z uczennic, Ezra Friedkin, próbuje przejść przez niebezpiecznie wyglądający mostek. Wpada do wody, ale na szczęście zostaje uratowana przez dwójkę niezbyt lubianych mieszkańców szkoły Mount Horizo, Katherine i Augusta. Za swoją niesubordynację Scott i Ezra zostaną ukarani.

Kolejna bohaterka, Shelby (A.J. Cook), robi wszystko, by zwrócić na siebie uwagę Scotta. W końcu uda jej się zbliżyć do chłopaka, którym jest tak bardzo zauroczona. Wraz ze Scottem chce nawet wystawić w szkole "Romea i Julię"! Młodzi gniewni uczą się także pracy zespołowej, między innymi w trakcie przygotowań do zawodów sportowych.

Serial to nie tylko problemy uczniów. To także kłopoty nauczycieli i samej szkoły, która staje na krawędzi bankructwa.

Peter robi wszystko, by bank nie zajął posiadłości. Jedna z nauczycielek, Hannah, musi zmierzyć się z poważnym problemem osobistym, a dokładnie z rozwodem. Ponadto, w jednym z kolejnych odcinków serialu będzie ona wstrząśnięta śmiercią nowego ucznia. To całkowicie zachwieje jej pewnością siebie i wiarą we własne możliwości. Przytłoczony obowiązkami Peter będzie borykać się z problemem, który powinien raczej dotyczyć jego uczniów i którego nikt by się po nim nie spodziewał - sięgnie on po narkotyki i będzie walczył z koszmarami przeszłości. Jeszcze bardziej załamie się po śmierci ojca... Pomocną dłoń wyciągnie do niego była uczennica szkoły, Alex.

W serialu występują m.in.: Joe Lando ("Doktor Quinn"), Hayden Christensen ("Gwiezdne wojny: Część III - Zemsta Sithów") oraz A.J. Cook ("Oszukać przeznaczenie 2").

Na serial "Szkoła przetrwania" kanał CBS Drama zaprasza od 30 czerwca w dni powszednie  o godzinie 21:00 i 00:00. Powtórka następnego dnia o godz. 14:00.

swiatseriali.pl

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje