Reklama

Horoskop na maj!

Nie warto ufać horoskopom, ale warto przekonać się czy są prawdziwe.

Reklama


baran (21.03 - 19.04)

Pod patronatem Wenus w znaku Barana czeka Cię czas pełen inspiracji, wzrostu fantazji, intuicji i przychylnego nastawienia do otoczenia.Posiadasz duże zdolności przystosowawcze, stawiasz na uczuciowość i życzliwość.Bliscy będą dla Ciebie prawdziwą ostoją. Poczujesz, że w Twoim życiu wszystko układa się tak, jak należy.Będziesz dzielić czas między obowiązki a przyjemności. Wolne chwile spędzisz z przyjaciółmi.Jeśli jesteś samotnym Baranem, będziesz mieć wiele okazji do nawiązania sympatycznych znajomości, nie tylko podczas towarzyskich spotkań, ale nawet w trakcie zebrań służbowych.Będą Cię pociągać osoby intrygujące intelektualnie, nieco ekscentryczne, a zarazem trudne do zdobycia.Zdolność rozumienia uczuć i myśli innych ludzi pozwoli Ci podbić nawet wyjątkowo oporne serca.Przyszła pora, by rozprawić się ze wszystkim, co utrudnia Ci życie. Każdy nierozwiązany problem teraz okaże się dziecinnie prosty. To nie czary, lecz Twoje pozytywne nastawienie do życia sprawi, że przeszkody znikną. A może istniały tylko w Twojej wyobraźni?

byk (20.04 - 20.05)

Wokół Ciebie wiele się dzieje, nie będzie czasu na choroby czy depresję.Przez większość miesiąca będziesz mieć Słońce w swoim znaku, zatem Twoim atutem okaże się świetna kondycja, tak fizyczna, jak i intelektualna.Możesz odnaleźć radość życia albo odkryć w sobie nowy talent. Będziesz przyciągać dobre wydarzenia. Nie potrzebujesz wielkiego wysiłku, aby coś osiągnąć.Ktoś może Ci zaproponować współudział w pewnym interesie. Musisz rozważyć wszystkie za i przeciw. Jeśli podejmiesz właściwą decyzję, możesz liczyć na korzyści materialne w niedalekiej przyszłości.Masz również szansę na zyski dzięki grze na giełdzie, grze liczbowej lub za sprawą pośrednictwa w interesach.Sprzyja Ci Jowisz, możesz więc pozwolić sobie na zagraniczny wyjazd, o którym od dawna marzysz, teraz będzie Cię na to stać.Kontakty z obcokrajowcami okażą się bardzo sympatyczne. Być może nawiążesz nawet biznesową współpracę. Nie możesz siedzieć z założonymi rękami, musisz wykorzystać sprzyjającą sytuację.

bliźnięta (21.05 - 21.06)

Przez większą część miesiąca Twój patron - Merkury znajduje się w znaku Bliźniąt.W pracy i interesach czeka Cię znaczne ożywienie. Jest to okres, w którym możesz zapewnić sobie stabilizację materialną.Masz szansę zmienić mieszkanie, kupić nowy dom lub zainwestować w nieruchomość.Zastanów się też, jak spożytkować swoje umiejętności i dawne pomysły, by przyniosły zyski w przyszłości.Za sprawą Marsa przybędzie Ci sił. Okaże się to szczególnie zbawienne dla tych Bliźniąt, które nie mogą się zmobilizować, by gdzieś pojechać, coś załatwić albo wciąż biją się z myślami i unikają podjęcia wiążących decyzji.Ponieważ jesteś pod korzystnym wpływem Wenus, dojdzie do głosu chęć korzystania z życia. Twoje życie wypełni fantazja i romantyzm. Niewykluczone też, że zainteresujesz się sztuką.Pojawią się możliwości podróżowania, nawet jeśli wcześniej nie było Cię na to stać.W związkach uczuciowych czas harmonii, wyrozumiałości i wyciszenia konfliktów.

rak (22.06 - 22.07)

Przygotuj się na poprawę kondycji fizycznej, wzrost woli życia i witalności. Te cechy pozwolą Ci na realizowanie ambitnych celów.Dzięki dobrej energii Merkurego i Słońca odnajdziesz się na swoim stanowisku pracy. Umiejętność nawiązywania kontaktów z ludźmi w połączeniu z odpowiedzialnością i solidnością okaże się wprost nieoceniona.Twoje działanie skierowane na poprawę sytuacji finansowej cechować będzie pewność siebie. Masz więc szansę na pomyślną realizację poważnych zamierzeń, takich jak: zakup nieruchomości, ziemi pod budowę domu lub domku letniskowego.Niekorzystny wpływ Wenus i Marsa sprawi, że w sferze uczuciowej szykują się problemy. Wzajemne przyciąganie osłabnie, ujawni się natomiast egoizm, dysharmonia wewnętrzna i brak współdziałania.Zapragniesz odmiany i nowych wrażeń. Uwaga, dzieli Cię już tylko krok od zrobienia czegoś nieodpowiedzialnego (oszukanie partnera, zranienie jego uczuć). Zanim więc zdecydujesz się na przelotną przygodę, zastanów się, czy warto.Uprawiaj sport, spaceruj, rób wszystko, by utrzymywać ciało w dobrej formie. Nie rezygnuj też z zainteresowań, które Cię relaksują.

lew (23.07 - 22.08)

Maj upłynie Ci pod opieką pary mitycznych kochanków - Marsa i Wenus.Przygotuj się na czas pełen wrażeń i zainteresowanie płci odmiennej, którą zaczniesz przyciągać jak magnes.Potrzeba miłości znajdzie ujście w wirze spotkań i imprez towarzyskich. Będziesz zachwycać urodą, wdziękiem i poczuciem humoru.W Twoim otoczeniu pojawi się osoba, która wniesie do Twojego życia radość i beztroskę. Niewykluczone, że będzie to nowa miłość.Jeżeli jesteś w związku i masz problemy z poczęciem potomka, prawdopodobnie czeka Cię miła niespodzianka.To dobry okres na nawiązywanie kontaktów zawodowych oraz na harmonijną współpracę.Wysiłek i oddanie, którymi się wykażesz, zaskarbią Ci uznanie otoczenia.Uważaj jednak, bo Twoje życiowe plany mogą natrafić na przeszkody, które przyniesie Ci nieprzychylne Słońce. Aby zrealizować to, co sobie postanowisz, musisz wykazać więcej determinacji.Może nadarzyć się okazja do zarobienia dodatkowych pieniędzy. Nie lekceważ żadnej szansy, ale też nie traktuj obietnic szybkiego wzbogacenia się zbyt poważnie, a oszczędzisz sobie rozczarowań.

panna (23.08 - 22.09)

Jowisz zapewni Ci fizyczną moc i witalność, dlatego możesz liczyć na poprawę stanu zdrowia i dobre samopoczucie.Wewnętrzne rozluźnienie i radosny nastrój udzielą się również osobom z Twojego otoczenia. Możesz trochę zwolnić tempo, zrobić wreszcie coś dla siebie i dla swojej rodziny, ponieważ czas i energia, którą od lat wkładasz w swoją pracę, teraz zaprocentują.Czeka Cię dobra passa w interesach, a wiele trudnych spraw ułoży się się bez Twojego udziału. To po prostu efekt wcześniej podjętych decyzji oraz wpływ Słońca. Czas na prawdziwy odpoczynek!Koniec miesiąca upłynie pod znakiem pojednania ze wszystkimi, nawet stare konflikty i spory nagle znikną, a w ich miejscu pojawi się spokój i zgoda.Wspólnie z partnerem podejmiecie ważną decyzję. Może ona dotyczyć kupna działki pod budowę domu, zamiany mieszkania na większe lub remontu.Niewykluczone, że pojawi się propozycja zagranicznej wycieczki. Decyzję możesz podjąć już teraz, ale na wyjazd lepiej wybrać drugą połowę miesiąca.

waga (23.09 - 22.10)

Mając Marsa w swoim znaku i Urana oraz Wenus w opozycji, zapragniesz oderwać się od problemów codzienności i zerwać z rutyną.Tempo Twojego życia znacznie przyspieszy, a Tobą zaczną kierować silne i często sprzeczne emocje.Masz siłę i odwagę, by stanąć twarzą z wszelkimi przeciwnościami losu, ale całkowicie lekceważysz zdanie innych, zwłaszcza członków rodziny.Nie jest to dobry czas na załatwianie ważnych interesów, podpisywanie kontraktów i umów.Musisz rozważniej gospodarować tym, co posiadasz, a większe wydatki przełóż na później. Możesz ponieść duże straty, gdy lekkomyślnie wydasz gotówkę. A wtedy przyda się pożyczka, której zdobycie okaże się szczególnie trudne.Dopiero gdy otrzymasz dawno oczekiwaną wiadomość, nieco się uspokoisz. Choć Twoja droga do sukcesu raczej nie będzie teraz usłana różami, spróbuj umocnić swoją pozycję w firmie. Ewentualne konflikty w pracy staraj się rozwiązywać łagodnie.W sprawach damskich-męskich przybędzie Ci odwagi. Przestaniesz kryć się z tym, co czujesz i czego pragniesz, a sprawy uczuciowe staną się dla Ciebie niezwykle ważne.

skorpion (23.10 - 21.11)

Ze względu na opozycję Słońca czeka Cię chwilowy spadek formy i koncentracji.Astmatycy powinni się przygotować na nasilenie objawów choroby.Unikaj przemęczenia, zarywania nocy i niepotrzebnego ryzyka. Jeżeli dostaniesz interesującą propozycję, nie spiesz się z decyzją.Nawet jeśli masz kilka dobrych pomysłów na zainwestowanie pieniędzy, to przez pierwsze dwie dekady maja lepiej nie wcielaj ich w życie. Unikaj też niepotrzebnych transakcji, szczególnie tych załatwianych przez pośredników! Zanim cokolwiek postanowisz, wyciągnij wnioski z poprzednich sukcesów i porażek.Skup się na sprawach, które wymagają uporządkowania lub zakończenia. Zastanów się, co stanowi dla Ciebie problem.Dzięki Saturnowi w Skorpionie otrzymasz wsparcie zwierzchników w ważnej dla Ciebie sprawie.Jeśli jesteś szefem, zwróć większą uwagę na to, jak odbierają Cię podwładni.Swój związek uczuciowy traktujesz coraz poważniej, zaczynasz brać większą odpowiedzialność za wspólną przyszłość, mimo że Twoja uwaga koncentruje się na zachowaniu pewnej niezależności.

strzelec (22.11 - 21.12)

Opozycyjny Merkury sprawi, że postawisz na większą aktywność. Spotkania i dyskusje z ludźmi z branży mogą się okazać niezwykle ważne i stymulujące.Kierownictwo spojrzy na Ciebie bardziej przychylnie, może nawet pojawić się szansa na awans.Wpływ Wenus sprawi, że będzie to świetny czas na zawieranie nowych znajomości i okazywanie innym ciepłych uczuć.Twój wrodzony optymizm i entuzjazm zaczną działać ze zdwojoną siłą. Masz szansę pokazać się z najlepszej strony.Będziesz mieć ochotę na kulinarne eksperymenty.Najlepiej zrelaksujesz się w gronie bliskich.Nie zdziw się, jeśli osoba, o której pomyślisz, nagle pojawi się na Twojej drodze.Warto zaplanować na ten miesiąc jakieś romantyczne wydarzenie, np. oświadczyny. A jeśli nie masz jeszcze swojej drugiej połówki, możesz ją wkrótce spotkać.Nie koncentruj się na sobie i swoich problemach. Unikaj też nieprzemyślanych zakupów, bo masz tendencjędo trwonienia pieniędzy.

koziorożec (22.12 - 19.01 )

Pod wpływem Słońca wszystko się ustabilizuje i wyciszy. Spróbuj trochę wyluzować i spojrzeć z dystansu na swoje zawodowe problemy, a wtedy z pewnością się z nimi uporasz.Nie rezygnuj z prac, które udało Ci się rozpocząć, ich przebieg nie zostanie zakłócony. Pomimo nagromadzenia spraw i napiętych terminów ze wszystkim zdążysz na czas. Pomoże Ci w tym takt i wyczucie.W maju ustabilizuje się też Twoja sytuacja finansowa. Choć wciąż nie będziesz całkiem usatysfakcjonowany, Twoje zarobki mogą wzrosnąć.W sprawach prawnych postaw na wyczucie i nie forsuj na siłę swoich racji, ale raczej spróbuj się dostosować.Być może postawisz na rozwój i zaczniesz dalej się kształcić.Uważaj jednak na niekorzystne działanie Wenus. W sprawach uczuciowych niepotrzebnie dzielisz włos na czworo. Uwierz, że dla swojej drugiej połówki jesteś wszystkim. Nie słuchaj podszeptów zazdrosnych osób, tylko własnego serca.Słońce będzie sprzyjać gojeniu się ran i rekonwalescencji, a witalność Twojego organizmu zostanie wzmocniona.

wodnik (20.01 - 18.02 )

Większość planet Ci sprzyja. Masz dość monotonnej codzienności i pokrytych kurzem namiętności. Nic więc dziwnego, że zaczniesz szukać przygód.Spróbujesz zmienić otoczenie, wyzwolić się ze starych więzów i ograniczeń. Odezwie się Twój żywy temperament, wzrośnie też optymizm, którym będziesz zarażać innych. Ale uważaj, bo źle wykorzystany nadmiar energii może Cię skłonić do zuchwałości, nieodpowiedzialności i pośpiechu.W domu trochę niepokojów, ale powoli sytuacja sama się uporządkuje.To nie będzie dobry miesiąc na załatwianie spraw wymagających wewnętrznej dyscypliny i cierpliwości. Może jednak przynieść ożywcze zmiany osobom przyziemnym i przesadnie pragmatycznym.Pod koniec miesiąca czeka Cię nowe zadanie, które będzie wymagać poszerzenia wiedzy. Możesz bardzo na tym skorzystać, zwłaszcza jeśli myślisz o założeniu własnej firmy lub poszukiwaniu nowej, lepszej pracy.Jeśli wybierasz się w podróż, może Ci ona przynieść korzystne układy partnerskie lub handlowe, nawet jeśli się tego nie spodziewasz.

ryby (19.02 - 20.03)

Słońce zapewni Ci wzrost witalności. Otrzymasz nowy potencjał mocy, woli, intuicji i swobody działania, a życie nabierze tempa.Nie będziesz czuć zmęczenia, więc zaczniesz działać na wysokich obrotach. Teraz wszystko zależy od Ciebie. Musisz samodzielnie podejmować decyzje i rozwiązywać problemy, nie tylko swoje, ale też innych. A to spora odpowiedzialność.Na Twojej drodze pojawią się trudności, lecz nie zdołają Cię one powstrzymać.Choć Merkury będzie Ci przeszkadzać, wybrniesz ze wszystkich kłopotów.W interesach unikaj ryzykownych przedsięwzięć na dużą skalę. Nie zawieraj też nowych znajomości z osobami, których nie akceptuje Twoje otoczenie, nawet jeśli będą Ci obiecywać wielkie zyski, bo wpakujesz się w poważne kłopoty.W domu niewykluczone nieporozumienia na tle finansowym - dotyczące Twoich wydatków. Pretensje będą częściowo słuszne, ponieważ dość lekkomyślnie wydajesz pieniądze.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje