Reklama

Powrót Magdaleny Schejbal

Od czasu awantury z producentem serialu "Szpilki na Giewoncie", której sąd jeszcze nie rozstrzygnął, aktorki unikają inne firmy producenckie. Dwa lata temu oskarżyła Macieja Ślesickego, szefa Paisa Films o to, że znęcał się nad nią na planie, przez co omal nie poroniła, i od tego czasu Magda Schejbal nie zagrała w żadnym filmie czy serialu .Reklama

Aktorka jest uważana za trudna w współpracy osobę. To wszystko sprawiło, że Magdzie, mieszkającej obecnie w Zakopanem z partnerem, którego mianowała swoim menedżerem, oraz dwójką dzieci, nie układa się najlepiej.

Jak informuje "Fakt",  aktorka zagra w serialu "Blondynka", którego scenariusz do drugiego sezonu wreszcie jest gotowy. Magda ma w nim zagrać ważną rolę.

Sławomir Zięba-Drzymalski potwierdza informację, że Magda pojawi się w "Blondynce". Schejbal pojawiła się w epizodzie tego serialu 3 lata temu. Jej postać została teraz podobno bardzo rozbudowana.

Dzięki niej serial "Szpilki na Giewoncie" zyskał wielką oglądalność , czy uda jej się osiągnąć to samo w serialu "Blondynka"?

Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Schejbal | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje