"Rozgrywająca": powróci z trzecim sezonem
"Rozgrywająca" to nietuzinkowa komedia o przegranej bohaterce, której twórcami są Mindy Kaling, Ike Barinholtz i David Stassen ("Świat według Mindy") — błyskotliwe trio z pokaźną listą hitów na koncie" - czytamy w oficjalnym opisie serialu.
Serial szybko podbił serca widzów i na początku marca 2024 roku bardzo szybko znalazł się na liście najchętniej oglądanych seriali. Oglądalność i ciepłe przyjęcie przez widzów zaowocowało wznowieniem produkcji na drugi sezon - zaledwie dwa tygodnie (!) po premierze - 6 marca 2025 r. Serial nadal cieszy się ogromną popularnością, o czym świadczy decyzja włodarzy platformy.
Jak informuje serwis Deadline, Netflix wznowił serial na trzeci sezon, a zdjęcia rozpoczną się niedługo w Los Angeles. W nowych odcinkach powrócą KateHudson, Justin Theroux, Drew Tarver, Scott MacArthur, Brenda Song, Fabrizio Guido, Chet Hanks, Toby Sandeman.
"Rozgrywająca": o czym opowiada serial?
"Kiedy z powodu skandalu brat Isli Gordon (Kate Hudson) musi zrezygnować, to ona zostaje prezeską Los Angeles Waves, jednej z najbardziej znanych profesjonalnych drużyn koszykówki i jej rodzinnej firmy. Ambitna i często ignorowana Isla będzie musiała udowodnić swoim sceptycznie nastawionym braciom, zarządowi i kręgom sportowym, że jest właściwą osobą na właściwym miejscu.
Zobacz też: "Bridgertonowie" powrócą szybciej, niż się spodziewaliśmy. Ujawniono szczegóły









