"Selena jest wspaniałą aktorką, świetnie udawała, że wie, kim jesteśmy. Zapytałem ją o to, co zrobiła, gdy dowiedziała się, że będzie ze mną pracować. 'Wygooglowałam cię' - odpowiedziała" - wyznał Martin Short w rozmowie zorganizowanej przez portal "Deadline".
Selena Gomez gwiazdą serialu "Zbrodnie po sąsiedzku"
Selena Gomez, dla której rola w "Zbrodniach po sąsiedzku" była powrotem do telewizji, szybko doceniła to, że dane jej było pracować z Martinem Shortem i Steve’m Martinem.
"Są najlepsi. Są niewiarygodnie skromni i mili. Patrzą na świat przez zupełnie inną perspektywę niż ktokolwiek, kogo do tej pory poznałam. Od razu sprawili, że poczułam się pełnoprawnym członkiem tercetu" - chwaliła starszych kolegów z planu serialu Gomez w rozmowie z magazynem "People".

Premierę drugiego sezonu "Zbrodni po sąsiedzku" zaplanowano na 28 czerwca. Jego akcja rozpocznie się od razu po wydarzeniach z serii pierwszej. Bohaterami tej produkcji jest trójka miłośników kryminalnych podcastów, którzy rozpoczynają własne śledztwo w sprawie tajemniczej śmierci mieszkańca ich apartamentowca. W drugim sezonie do obsady dołączyły Amy Schumer i Cara Delevingne.









