Gwiazdy na imprezie Disney+
Na imprezie zapowiadającą start Disney+ w Polsce pojawiła się również grupa gwiazd, które swoją przygodę z telewizją zaczynały w Disneyu - Julia Chatys, Justyna Bojczuk, Wojtek Rotowski i Katarzyna Sawczuk
Ogromną niespodzianką był koncert supergrupy Krzysztofa Zalewskiego, który razem z Tomaszem Ziętkiem, Kevem Foxem i Emade wykonali na scenie największe utwory The Beatles.
To właśnie w Disney+ będzie można obejrzeć dokument Petera Jacksona "The Beatles: Get Back" o legendarnym koncercie na dachu Czwórki z Liverpoolu.
Zgodnie z hasłem "Więcej niż możesz sobie wymarzyć", Disney zaaranżował przestrzeń tak, by goście mogli doświadczyć na własnej skórze wszystkich niezwykłych światów w nim dostępnych i poczuć się jak bohaterowie najlepszych produkcji filmowych i serialowych.
Goście mogli zrobić sobie zdjęcie w pokoju The Kardashians, wypić drinka w barze zaaranżowanym na kantynę z Gwiezdnych wojen czy poczuć się jak we włoskiej wiosce rybackiej z filmu "Luca".





Długo wyczekiwana platforma streamingowa Disney+ wystartuje 14 czerwca i w cenie 28,99 za miesiąc oferuje widzom ponad 800 filmów i ponad 1000 seriali Disneya, Pixara, Marvela, National Geographic, ze świata Gwiezdnych Wojen i produkcji ogólnorozrywkowych, występujących pod nazwą STAR.
Disney+ to nowy dom reality show "The Kardashians". Można będzie obejrzeć także seriale "Pam i Tommy", "Zbrodnie po sąsiedzku", "Zepsuta krew".












