Reklama

"Wieśniacka awantura" w show Kuby Wojewódzkiego. Wszystko przez Annę Muchę

Anna Mucha pojawiła się w najnowszym odcinku programu Kuby Wojewódzkiego. W studiu show pomiędzy byłymi partnerami stale iskrzyło. W pewnym momencie gwiazda "M jak miłość" zasugerowała walkę na pięści. "Przepraszam, że wzięliście udział w tej wieśniackiej awanturze" - skwitował całą sytuację dziennikarz.

Anna Mucha i Maria Jeleniewska u Kuby Wojewódzkiego

Kuba Wojewódzki powrócił z nowym sezonem swojego show. Dotychczas jego gośćmi byli m.in. Małgorzata Rozenek-Majdan, Maciej Musiałowski, Małgorzata Kożuchowska i Krzysztof Skórzyński.

W najnowszym odcinku na kanapie Kuby zasiedli tiktokerka Maria Jeleniewska i aktorka Anna Mucha. Wtorkowa rozmowa przyciągnęła przed ekrany telewizorów tłumy, bo osób ciekawych konfrontacji byłych kochanków nie brakuje. W latach 2003-2007 dziennikarz i gwiazda "M jak miłość" tworzyli jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu.

"Wieśniacka awantura" Anny Muchy i Kuby Wojewódzkiego

Anna Mucha po raz kolejny zagościła w programie Kuby Wojewódzkiego i nie ma wątpliwości, że spotkanie byłych partnerów wywołało niemałe emocje. Już w opublikowanej przez showmana zapowiedzi odcinka widać było, że będzie się działo.

Reklama

Podczas nagrań pomiędzy byłymi partnerami, którzy do dziś mają doskonałe relacje, cały czas iskrzyło. Nie obyło się bez żartów i przyjacielskich uszczypliwości. Kiedy Kuba zaczął zasypywać Anię kolejnymi pytaniami, ta powiedziała mu: "Twoje pytania obrażają twoją inteligencję".

Chwilę później pięści poszły w ruch. Była dziewczyna Wojewódzkiego zaczęła wymachiwać rękami i roześmiana zaproponowała: "Chodź, pobijemy się. To jest to napięcie, które jest między nami, ciągle niewyżyte".

Jak zareagował Kuba? "Skończyły się czasy wymachiwania paluszkiem" - odpowiedział Musze, po czym wyraźnie rozbawiony całą sytuacją zwrócił się do publiczności: "Przepraszam, że wzięliście udział w tej wieśniackiej awanturze".

Pod udostępnionym na Instagramie zwiastunem programu znalazło się mnóstwo komentarzy. Zarówno fani Kuby, jak i miłośnicy talentu Ani byli zachwyceni ich wspólną energią. "To była by najgorętsza para show-biznesu. Widać, że ciągnie ich do siebie jak wilka do lasu", "Widać chemię!", "Ciągnie was do siebie, oj, ciągnie was", "Tyle lat minęło, a chemię dalej widać gołym okiem..." - ocenili komentujący.

Autor: Maria Staroń

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy