"Pytanie na śniadanie": Cichopek ćwiczy pośladki, a Kurzajewski podziwia

Katarzyna Cichopek na antenie miała okazję zaprezentować swoją niezłą formę. Do studia została zaproszona instruktorka fitness, która prezentowała ćwiczenia na wzmocnienie pośladków. Prezenterka dołączyła do niej bez wahania.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są parą

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski od ponad dwóch lat prowadzą wspólnie "Pytanie na śniadanie". Kilka miesięcy okazało się, że tworzą zgrany duet nie tylko na antenie, ale i prywatnie. Oboje ogłosili łączące ich uczucie w październiku. Wówczas podzielili się na Instagramie wspólnym kadrem z wyjazdu do Izraela.

Reklama

"Najpiękniejszy prezent na 40. urodziny... M I Ł O Ś Ć. Pozdrawiamy z Izraela" - podpisała zdjęcie aktorka.

Katarzyna Cichopek największą gwiazdą TVP?

W serialu "M jak miłość" gra regularnie od 2000 roku. W tym czasie jej bohaterka z uroczej nastolatki przeobraziła się w żonę i matkę czwórki dzieci, a także wziętą bizneswoman. Choć Cichopek nie ma wykształcenia aktorskiego (w 2006 roku ukończyła studia na Wydziale Psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej) nie przeszkodziło jej to w realizacji kolejnych zawodowych marzeń. W międzyczasie zagrała w kilku produkcjach, a ostatnio jest jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej, gdzie spełnia się jako prezenterka.

Związek z Maciejem Kurzajewskim nie zaszkodził Cichopek. Oboje mają podobno silną pozycję wśród gwiazd Telewizji Polskiej. Tym bardziej, że ich pojawienie się na ekranie, momentalnie podnosi oglądalność śniadaniowego programu Telewizji Polskiej.

Katarzyna Cichopek ćwiczy pośladki, a Maciej Kurzajewski podziwia

Do czwartkowego "Pytania na śniadanie" została zaproszona instruktorka fitness, Edyta Litwiniuk, która na macie pokazała jak ćwiczyć pośladki, aby je wzmocnić. Do trenerki dołączyła Katarzyna Cichopek, która mimo niezbyt wygodnego ubioru, również położyła się na macie i zaczęła wykonywać prezentowane ćwiczenia.

Jaka była reakcja Macieja Kurzajewskiego? Z zaciekawieniem przyglądał się swojej partnerce telewizyjnej i życiowej. 

Czytaj więcej: Katarzyna Cichopek z nowym partnerem. To on zastąpił Macieja Kurzajewskiego

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama