"Magia nagości. Polska": Już jesienią premiera trzeciej serii show!

Jesienią na ekrany powróci najbardziej kontrowersyjny program emitowany w polskiej telewizji. W Zoom TV rozpocznie się trzecia seria "Magii nagości", która rozgrzewa do czerwoności i wywołuje gorące dyskusje wśród widzów. Castingi do najnowszej edycji programu nadal trwają.

"Magia nagości. Polska" to równościowy program, w którym uczestnicy występują nago. W programie nikogo się nie wyklucza, a casting do niego jest bardzo trudny. W kolejnej odsłonie telewizyjnego show widzowie będą mogli przekonać się o sile podglądactwa czy hate-watchingu.

"Magia nagości. Polska": O czym jest program?

"Magia nagości. Polska" to show randkowy, którego uczestnicy wybierają kandydata lub kandydatkę na randkę jedynie na podstawie ich... nagich ciał. Program jest swoistym eksperymentem telewizyjnym, który próbuje odpowiedzieć na pytanie, czy wybór partnera lub partnerki wyłącznie w oparciu o cechy fizyczne determinuje na przykład powodzenie związku.

Reklama

"Zdecydowaliśmy się na zaprezentowanie widzom polskiej edycji show 'Magia nagości' mając na uwadze ogromną popularność zagranicznych edycji. Wierzymy również, że program ten niesie ze sobą ważne wartości. Podkreśla, że każdy z nas ma inne postrzeganie piękna i udowadnia, że każdy człowiek jest atrakcyjny. Liczymy na to, że program będzie w naszym kraju ważnym głosem w dyskusji na temat pozytywnego postrzegania naszych ciał i samoakceptacji" - opisywał Rafał Freyer, dyrektor programowy Zoom TV.

Show poprowadzi znana z serialu "Ranczo" aktorka Beata Olga Kowalska.

Zobacz też:

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7": Iga poderwała Kamila?

Marta Manowska żegna Krzysztofa Pachuckiego. Wzruszający wpis!

Koniec programu "Królowe życia?" Ilu widzów go oglądało?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Magia nagości
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama