"Magia nagości. Polska 2": Premiera już 25 lutego w Zoom TV!

Tancerz pole dance’u, instruktorka fitness, kucharz, anglistka, naukowiec. Osoby szczupłe i puszyste. Ludzie homo, hetero i biseksualni. Wszyscy oni już niedługo rozbiorą się w drugim sezonie niezwykłego show randkowego "Magia nagości. Polska", który 25 lutego będzie miał swoją premierę w Zoom TV. Ale to nie wszystko. Już od 11 lutego program będzie można oglądać w całości w internetowej usłudze FilmBox+.

"Magia nagości. Polska": Co wiemy o drugim sezonie?

Drugi sezon show "Magia nagości. Polska" składa się z siedmiu 45-minutowych odcinków. Widzowie zobaczą aż 14 rund, w tym trzy rundy z udziałem gejów i jedną z udziałem osób biseksualnych. Ciekawostką będzie runda z udziałem seniorów.

Tym razem nadawca zdecydował się udostępnić Magię nagości. Polska także w internecie. Już 11 lutego 2022 roku do oferty serwisu FilmBox+ trafi pierwszy sezon programu, a od 18 lutego br. usługę wzbogacą odcinki drugiego sezonu, które będą dodawane sukcesywnie, każdy na tydzień przed premierą w telewizji.

Reklama

Show "Magia nagości. Polska" cieszy się  dużą popularnością wśród widzów Zoom TV. W 2021 roku wszystkie premierowe odcinki programu (emitowane od 3 września do 1 października ubr.) wraz z powtórkami obejrzało łącznie 5,4 mln widzów.

Program "Magia nagości. Polska" jest oparty na popularnym brytyjskim formacie Naked Attraction, który dotychczas był prezentowany w ponad 70 krajach świata. Jego zagraniczne edycje są emitowane w Zoom TV od marca 2019. Prowadzącą polską edycję jest popularna aktorka - Beata Olga Kowalska.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Magia nagości | Beata Olga Kowalska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy