"Magia nagości. Polska 2": Kontrowersyjny program wraca na antenę

Stacja Zoom TV planuje drugą edycję kontrowersyjnego show "Magia nagości. Polska" - wynika z informacji portalu Wirtualnemedia.pl. Znana jest już data premiery nowych odcinków. Czy widownia i tym razem dopisze?

"Magia nagości": Nietypowy program randkowy

"Magia nagości. Polska" to jeden z najbardziej kontrowersyjnych show randkowych, którego uczestnicy wybierają kandydata lub kandydatkę na randkę jedynie na podstawie ich... nagich ciał. Program jest swoistym eksperymentem telewizyjnym, który próbuje odpowiedzieć na pytanie, czy wybór partnera lub partnerki wyłącznie w oparciu o cechy fizyczne determinuje na przykład powodzenie związku.

"Zdecydowaliśmy się na zaprezentowanie widzom polskiej edycji show "Magia nagości" mając na uwadze ogromną popularność zagranicznych edycji. Wierzymy również, że program ten niesie ze sobą ważne wartości. Podkreśla, że każdy z nas ma inne postrzeganie piękna i udowadnia, że każdy człowiek jest atrakcyjny. Liczymy na to, że program będzie w naszym kraju ważnym głosem w dyskusji na temat pozytywnego postrzegania naszych ciał i samoakceptacji" - mówi Rafał Freyer, dyrektor programowy Zoom TV.

Reklama

Premierowy sezon programu "Magia nagości. Polska" emitowany był od 3 września do 1 października na antenie Zoom TV. Średnia widownia emisji cyklu wyniosła 229 tys. osób. Wynik był na tyle zadowalający, że podjęto już decyzję o produkcji drugiego sezonu show, który zadebiutuje w ramówce stacji w 2022 roku.

"Magia nagości": Najodważniejszy program w historii telewizji?

Kim jest prowadząca "Magię nagości"?

Program prowadzi Beata Olga Kowalska. Serialowym widzom znana jest m.in. z roli Doktorowej w "Ranczu". Ukończyła szkołę aktorską we Wrocławiu. Jej pasją jest śpiew. Jest dwukrotną laureatką Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu i nagrody Prezydenta Miasta Łodzi. Występowała także w muzycznym show Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo". Zagrała także w serialach "M jak miłość", "Plebania", "Ludzie Chudego", "Na Wspólnej" czy "Samo życie".

"Na początku trochę się wahałam. W końcu 'Magia nagości' to jeden z najodważniejszych programów w historii telewizji, a ja jestem aktorką teatralną. Program znałam. Nie jest dla mnie obrazoburczy, ale... Zwyciężyła ciekawość, chęć sprawdzenia się w nowej roli, potrzeba zrobienia czegoś innego, a nawet szalonego" - Kowalska przyznała w jednym z wywiadów.

Gwiazda "Rancza" poprowadzi kontrowersyjny show randkowy "Magia nagości"

Drugi sezon

Jak ustalił portal Wirtualnemedia.pl, premiera "Magia nagości. Polska 2" w Zoom TV odbędzie się w piątek, 25 lutego 2022 roku. Program będzie emitowany w piątki o godz. 23.00. "W drugiej serii stawiamy na jeszcze większą otwartość i różnorodność uczestników. Ciekawostką z pewnością będzie runda z udziałem seniorów" - mówi Rafał Freyer, dyrektor programowy Zoom TV.


swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Magia nagości
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy