Reklama

Klaudia El Dursi kusi na Instagramie. Nagie fotki wzburzyły internautów!

Klaudia El Dursi, gwiazda i prowadząca program "Hotel Paradise", zamieściła na swoim Instagramie kolejne zmysłowe zdjęcie. Szybko pojawiły się pod nim komentarze. Nie wszystkie okazały się pozytywne. Co nie spodobało się internautom?

Klaudia El Dursi: Gwiazda "Hotelu Paradise"

Klaudia El Dursi popularność zdobyła dzięki programowi "Top Model", choć go nie wygrała. Niedługo po udziale w tej produkcji, modelka została gospodynią randkowego reality-show "Hotel Paradise". Egzotyczna piękność jest bez wątpienia największą gwiazdą, jaką wylansował ten program.

Modelka często zamieszcza zmysłowe zdjęcia na Instagramie. Obserwuje ją tam ponad 800 tysięcy osób.

Ostatnia z zamieszczonych fotografii - z wakacji we Włoszech-  wywołała jednak spore zamieszanie. Na zdjęciu widać leżącą na leżaku modelkę, która opala się topless, a główną atrakcją kadru są jej krągłe, prawie nagie pośladki.

Reklama

"Sorry i'm busy now" [Przepraszam, jestem teraz zajęta] - napisała El Dursi pod zdjęciem.

Część fanów wpadło w zachwyt i komplementowało modelkę w komentarzach.

"Petarda", "Perfekcyjna", "W końcu jakieś ładne widoki z tej Italii", "Mój ideał piękna", "OMG", "Bosko wyglądasz", "Super zdjęcia i fantastyczne widoki" - piszą internauci.

Internauci oburzeni fotkami Klaudii El Dursi

Nie zabrakło jednak słów krytyki. Co nie spodobało się fanom Klaudii El Dursi? Niektóre użytkowniczki przypominają, że takie zdjęcia trafiają do sieci i mogą oglądać je dzieci modelki. To zdecydowanie dłuższe komentarze.

"Figura piękna, ale jednak w internecie nic nie ginie... Pani dzieci kiedyś to zobaczą.. Litości".

"Nie wiem, czy chciałabym żeby moja mama wrzucała takie zdjęcia do internetu".

"Teraz wszystko jest na sprzedaż . Ciało piękne owszem ale po co".

"Niestety takie czasy, że większość osób by w ogóle w sieci nie istniała gdyby nie gołe cycki. Tragiczne, ale prawdziwe".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL