Doda we łzach w autorskim show Polsatu! "Jestem wykończona psychicznie"

"Doda. 12 kroków do miłości" to program, w którym tytułowa bohaterka ma znaleźć partnera życiowego. Nie jest to jednak typowy reality show, tylko wyjątkowy eksperyment psychologiczny. Wzięcie udziału w programie wymagało od Dody niezwykłej szczerości, spojrzenia na siebie z dystansu, jasnego wyartykułowania własnych oczekiwań i przyznania się do błędów. Już w pierwszym odcinku programu, który zobaczymy w sobotę o 20..00 w Polsacie, popłynęły łzy.

W gabinecie u psychologa Leszka MellibrudyDoda omawia spotkania w mężczyznami, którzy zgłosili się do programu i mówi, czego oczekuje od facetów i jak wyobraża sobie relację. 

Doda: Jestem wykończona psychicznie

To trudne, czasem bolesne rozmowy. Doda zdobywa się na refleksje na temat swoich dotychczasowych związków.

"Każdy kłamie. W głupotach najmniejszych. Ja nie chce tracić na to czasu. Ja chcę komuś ufać. Bo ja chcę mieć ten czas dla nas, dla siebie a nie na rozkładanie kartek, czerwonych linii, dochodzenia do prawdy. Bo ja i tak do tego dojdę. Wezmę go, lampa w oczy, podsłuchy, dziesięć wykrywaczy kłamstw i tak dojdę do prawdy, ale po co mi to jest? Ja nie chcę siebie takiej, chcę, żeby mnie mężczyzna koił. (...) Kim ja jestem wtedy? Jestem jakimś potworem. Nie chce tak żyć. Jestem wykończona psychicznie" - mówi Doda.

Reklama

Czy Leszek Mellibruda zdoła jej pomóc i z kim Doda spotka się podczas pierwszych randek zobaczycie już w sobotę.

A tuz po programie, w sobotę o 21.00 na Polsat Go i Interii "DODAtek", czyli to, czego nie zobaczycie w telewizji - niepublikowane fragmenty z planu programu "Doda. 12 kroków do miłości".

"Doda. 12 kroków do miłości": O czym opowie program?

"Doda. 12 kroków do miłości" to wyjątkowy program, w którym jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek spróbuje odnaleźć miłość życia. Doda ma na koncie już dwa małżeństwa, a zaręczała się pięciokrotnie. W końcu doszła do wniosku, że chce się dowiedzieć co jest z nią nie tak, że wciąż nie udaje je się znaleźć partnera na życie. Nie byłaby jednak sobą, gdyby kandydatom nie postawiła bardzo ostrych wymagań.

"Doda. 12 kroków do miłości" zadebiutuje na antenie Polsatu w sobotę, 3 września, o godzinie 20. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Doda. 12 kroków do miłości

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy