"Zakazany owoc" znika z anteny
Pierwsze odcinki serialu "Zakazany owoc" pojawiły się na antenie TVP w czerwcu tego roku i bardzo szybko okazało się, że jest wielkim hitem stacji. Widzowie pokochali historię o dwóch siostrach - Yildiz i Zeynep i z zapartym tchem śledzą kolejne perypetie serialowych bohaterek.

Zobacz również:
Najnowsze informacje dotyczące tureckiej produkcji z pewnością rozczarują wielu widzów. Okazuje się, że w związku z nadchodzącym długim weekendem, TVP postanowiła zawiesić emisję swoich telenowel. Z ekranów zniknie również "Zakazany owoc". Co ciekawe nowe odcinki produkcji nie pojawią się nie tylko 1 listopada, ale i dzień wcześniej - w ostatni dzień października. To właśnie ta ostatnia informacja najbardziej zirytowała fanów serialu.
"1 listopada rozumiem, ale 31 października? To już przesada" - możemy przeczytać w komentarzach.
Nowy odcinek serialu zostanie wyemitowany dopiero w środę, 12 listopada, o 17.15 w TVP 2.


